:D:D biraz ağır oldu gibi kızın cevaplar zaten bana o beni msn den sil diyene kadar ben çoktan silmiş olurdum :D
eğer kimseyle çıkmak ıstemıyen biriyse çık deme.. Çıkmak nedir ya töbe töbe

- Adı neyse Ben senden çok hoşlandım zmanımın seninle geçirmek istiyorum dicen..

Zor bir kıza düzgün kelime söyledir "çıkmak" diye birşey yok..

-ben sevdimmi alırım seni sevdim benimsin alacam .. der gibi ^^
Valla ben deneme derim neden dersen denedin. Sonra kendim çektim dostluk bitti.:D
Aşk bizi öldürür usta

Memati Baş
abi bi kızı etkilmeye calısmıcaksın oldugundan farklı görünüyorsan eğer kız seni normal halin ile sewmiyorsa gerisi yalan yani aylarca yıllarca rol mü yapıcan önce ne blym kızı kötü yanlarınla tanıstır bende işe yaramamıştı :)
Hemen sana bi Hikaye Yazıyım :)

Kızın adı Ayşe olarak varsayalım.

Erkek : Ayşe Dün Gece Çok Güzel Bir Rüya Gördüm Anlatmamı istermisin.?

Kız : Aa Anlat Bakayim Çok Merak ettim :)

Erkek : Sonu Gelmiyen Bir Deniz Gördüm.Gece Yarısıydı.Heryer Sessizdi.Yıldızlar Parlıyordu.
Sen vardın yanımda..İkimizi Sevgili Olarak Gördüm..
Gecenin Sessizliğinde Birden Elimi Tuttun.
Bana Dönüp Gözlerime Baktın
Birden Bir Yıldız Kaydı Gökten..
Bana Kayan Yıldızı Gösterdin.
Ve Bir Dilek Tut Dedin.Ömür Boyu Seninle Birlikte Olmayı Diledim O An.
Ve Göz Göze geldik.
Herşey Çok Güzel Giderken Uyandım bu güzel Rüyadan :(

Ben Yazdım bunu $imdi aklımdan xD

Bunu anlat kıza sanki gerçekten bu rüyayı görmüş gibi Büyük İhtimalle Etkilenecektir.
Mine..ismi

eğer kimseyle çıkmak ıstemıyen biriyse çık deme.. Çıkmak nedir ya töbe töbe

- Adı neyse Ben senden çok hoşlandım zmanımın seninle geçirmek istiyorum dicen..

Zor bir kıza düzgün kelime söyledir "çıkmak" diye birşey yok..

-ben sevdimmi alırım seni sevdim benimsin alacam .. der gibi ^^

legendary cozmusun abi işi bende aynısını yaptım cıkalım fln hiç bahsetmedim . cünkü kız kimseyle ckmak istemio üstüne gitmedik artık :D.
ama beni seviomu yoksa başka bişimi bilmiorum ya. illa sinemaya cagırıo sonra bizim okula gelio vsvs dogrusu arkadaşları varda arkadaşları benim kankylerim.onlar için geliorda bilmiorm yani heryerde beni cagıırıo fln ztn bgn cıkarken başka bi kızla gidiodm.Kıskandı gibi oldu :D.Şuanda cıkmıorz ama rahatım yane Sorn yok :D
Amesron : Aşk bizi öldürür usta

Memati Baş

+10
@Marlock

Dogru söylüyorsun.Bir kız seni normal halinle sevmiyorsa,[kendi halinle] hiç sevme daha iyidir.Her zaman kendin ol ve başka bir kılıga bölünme.Çünkü bir gün ileride başına iş alabilirsin.Ama çok seviyorsan ve sevdigin için başka kılıga bölünüyorsan hata yapıyor olursun.Çünkü ileride sana ve o sevdigin kişiye acı cektirirsin.
hiçbir kılığa bölünmedim.sadece kızla samimiyetimi brs kestim o kdr cnkü cok gotu kalktı :D. ama şuan bana gittkce yaklasıor. bakalım bindik bi alamete gedeyos gıyamete (::
hayır anlatmak istediğim şu oda çıkmaktır ama çıkmak çıkarmısın diye teklif edilmez.. Bu sıradan basit ilişkilerin teklifidir eğer onun seni onlardan görmesini istemiyorsan öyle etmicen ciddi düşünüyorsan... Benim sevgilimde aynısıydı yanı son sevdiğim kız kimseyle çıkmaz arkadaş bile olmazdı erkeklerle ben çıkarmısın demedim önce yakın oldum sevdiğimi söyledim uzun süre konuştuk iyi olduk sonunda zmanımı seninle geçirmek istiyorum dedim 1-2 yıl sonra ama benim baya kötü olaylar oldu ondan kızdan uzak durmam gerekiyodu olaylarım vardı neyse.. yarım saat cevap alamadım meğer kız mutlulukdan veremiyormuş.. Böyleleri bir kere sever onlarda ilişki bitmez Bana kalmaz söylemek ama ciddi düşünmüyorsan kıza boşa umut verme derim :)

Kızlarla baya iyi ilişki kurmasını bilirim çekingenlik yoktur her ortama girerim 2-3 komiklikle her ortama ayak uydururum.. Ve emin konuşuyorum çünkü her türlüsünü tanıdım şimdi sorcaksan hal o kızla birlikteyim 5. sene oldu :) her türlüsünü tanıyorum ama en çokda zor olanları çok iyi tanıyorum =)
Amesron : Aşk bizi öldürür usta

Memati Baş

Aynen Katılıyoruum...

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.