Allah'tan

Herşeyimi Yani Buda Şu Demek Oluyor.
Aşık Olduğum Kızı Kaybetmekten Korkarım :(

@Spawnsas

+1

Bu konu Writing tarafından düzenlendi(2007-09-08 10:43, 16 yıl önce)
Allah'tan korkarım, cenabet ölmekten korkarım, Vatan'ıma düşmanın ayak basmasından korkarım, Vatan'a Millet'e hiç bir yarar sağlamadan ölmekten korkarım, ölürken Kelime-i Şehadet getirmeye calısırken dilimin tutulmasından korkarım, vb.. ................ bide kucukken karanlıktan korkardım :D
:) Konuyla Alakası Yok Ama Avatarını Çok Beğendim Keşke Birisi Desert Ostard Olsaydı :)
dur simdi is yerindeyim eve gidince senin icin birini desert yaparım istersen zost ta yapabılırım? :)
Farketmez :)
kafamı agrıtacak birinin olmasından korkuyorum bazen hayatımın sonuna kadar 1ark olsa bile yeter die dusunuorum
Tek bir korkum vardı,sevgilim ile ailesi yüzünden ayrılmak.Ve geçen korktuğum başıma geldi.6 aylık o güzel ilişki şimdi ne olucak belli değil.
İste Beyler burda korkularımızı paylasırız..Ve birbirimize destek cıkabiliriz...
Allah'dan, Aşkımı ve Ailemi kaybetmekten ( en çokda babamı )
Burak senin Askın varmiydi :D Sallama sende hic bir kıza cıkma teklifi edemiyorsun :D İsin gücün Uo
Sen anca zaten UO oynadığım tarafını gör hayatımın :D çok bilion olup olmadığını :D
Kendin demedn mi :D tüm gün 24 saat pc deiim arkadaslarla takılyıorum :D Angie_izmir hatırla :D:D:D Kekledm seni :D Kızı sonradan tanıormus gibi asılıyordun a.q o bendim :D Tüm yazdiklarının Konusmaları Elimde :D Yayarim vallah =) Bana conn.ta 80000000 bilet vermezsen u-s ye koyarım ;) Tüm Uoculara Rezil olursun ;)
Örümcekten :yes
Kara fatma adlı mendobur hayvandan. Karanlıktan , sıkış tepiş küçük alanlardan.
ben böceklerden tiksinirim okadar korktugum tek bi şey var o da allah.Milleti anlamıyorum karanlıktan falan korkarlar ya biraz aşın bu konuları :) duvarda karanlıkta bi cisim görürler arkadaşlar onlar sadece beynimizin hazırladıgı bişeydir o an aklınızda ne varsa onu görürsünüz onun için hep güzel şeyler düşünün.

Not:ölümden korkmam arkamda bıraktıklarıma üzülürüm..

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.