Neophyte
-1.7
Arkadaşlar size küçücük bir virüs yapmayı öğreticem.Bunu bilen olabilir ama anlatıyım ve bunun bir virüs olmadığını söyliyim :D.Arkadaşınıza gönderebileceğiniz ve onu korkutabileceğiniz bir şey.Şimdi başlayalım..

Masaüstüne yeni bir metin belgesi oluşturalım(şağ tık>yeni>metin belgesi).Sonra açalım ve içine "shutdown -r" yazalım ve kaydedip kapatalım.Sonra uzantısını yani .txt olan yeri .bat yapalım(bu dosyayı winrarlayıp orda adını değiştirirken sonunu bat yapabilirsiniz).Ancak uzantısını bat yapmanız gerekiyor.uzantısını değiştirirken dosya çalışmayabilir diye birşey çıkacaktır onu evet diyerek geçelim.Sonra iki kere tıkladığımızda karşımıza bir alan çıkacak ve bilgisayarımız 30 sn içinde kendini restartlayacak :D.Bence tıklamayın yoqsa bana küfür edebilirisniz :D.

Evet "Küçük Virüs"ümüz hazır :D dilediğiniz gibi arkadaşlarınıza şaka yapabilirsiniz.Ama dikkat edin herhangi bir aile üyenize kaymasınlar :D.Bunu sohbet geyiğe açtım çünkü arkadaşlarınızla eğlenebilirisiniz msnde size neler diyeceklerini tahmin edebilirsiniz.Çok komik olucağına eminim.İyi Eğlenceler...
hakkattende çok küfür yeriz :)
Neophyte
-1.7
Kullanmanızı tafsiye ederim.Ama dikkat edin sizi dövebilen bi arkadaşınıza gönderirseniz ve evi yakınsa size sizin açınızdan iyi olmayabilir.:D Başka yorum yoqmu?
:D kötüsün sen
Kötü Dğil :D Uyanık :D
benmkini de anlatayım
masaüstünde bi metin belgesi açın içne start yazın aşğı inin aynen böyle
start
start
start
start böle nekadar yaparsanız okadar iyi 100-150tane yapın bence sonra farklı kaydet uzantısı bat olacak ona göre yollayın pc kitllensn ve reset :)
işim yok kendi kendime pc mı patlatıcam yukardakı arkadas :D ın işini yapmıştım salak gıbı ben calıstırdım 18 saat boyunca bekledıgımı God Of War pc versıyonu bom olmustu ondan berı elımı cektım :D
restart attirmayi bir arkadasıma yaptım cocuk 35 dkdır kufrediyo engelliyom kaldırıyom kufredio :P
berkanu : benmkini de anlatayım
masaüstünde bi metin belgesi açın içne start yazın aşğı inin aynen böyle
start
start
start
start böle nekadar yaparsanız okadar iyi 100-150tane yapın bence sonra farklı kaydet uzantısı bat olacak ona göre yollayın pc kitllensn ve reset :)

yaptım ama kitlenmedi hemde 700 e kadar yaptım :S ? 700 kere altta bir şey çalıştı.Sonra grubu kapat bitti :)
işlemcin Cok iimiş
bende windows 1 dk icinde kapanıcaktır dedi supersin :yes
Neophyte
-1.7
Başka deneyen yoqmu biz arkadaşla okulda yapıoduk adınıda Araba Yarışı koyuoduk küçükler oynar die kimse gelipte tıklamadı bizde bi çocuğa zorla tıklattırdık çocuk bekledi bekledi bekledi bilg kapandı zuhaha ama zorla olduğu için hiç zevkli deildi :D
@Administraktor

senin nickine hayranım :D
saol zagor :D

ha bu arada start işini denedim :D bi deişiklik olmadı aşagıda bişey çalıştı 2 sn sonra kendı kendine çalışan şey kayboldu takılma vb olmadı :D
ve yukardakı olay ı denedım hala deişiklik yok super calısıyor :Dhehe
start start virüsünü ben bilgisayar dersinde yapıyordum. binlerce belki onbinlerce start yazmıştım. mesela start start iki defa yazıp onnarı kopyalıyom yeni yaptıklarımı kopyalaya kopyalaya yüksek rakama ulaşyıon

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.