Liselere Af KbL Edildi Birde Yönetmelikte oLan 3 Zayıf LA Sınıfta Kalma OLayını 8 Zayıfa cıkardılar.
Sen çok çizgi film izlemissin :D
2 zayıf 5 zayıf a çıktı verdiğin rakamlar tutarsız :D ayrıca bunun neresi af?
Cizgi Filmle Bi Baglantı Kuramadım. Fakat Suanda Ntv Yi Acarsan gorursun. Cizgi Filmmi Yoksa Senin AnLayamıcagın Bi Haber mi ?
Bildiğimiz afmı çıktı yoksa 2 zayıfla kalma 5 zayıfamı çıktı ???
Yönetmelik değişti arkadaşlar, artık 2 değil 5 zayıfla sınıfta kalınıyor.
Expert
34.0001
şu laneti niye geçen sene çıkarmadılar yaz tatilim heba oldu :)
Şansına küs KeLL im :D
Seneye değişcekmiş yönetmelik bu sene aynı dün haberlerde söyledi
İyi iyi sınıfta kalmamak için bare şans vermişler demek ki kalan çokmuş =)
5 zayıf cok yakında karnede vermezler nasılsa zayıf olsada geciyorlar
ülen artık bazı lise mezunları çarpım tablosunu bilmedende geçecek :D
aynı ben
Override : ülen artık bazı lise mezunları çarpım tablosunu bilmedende geçecek :D
aynı ben

Onlar kaybeder başkası değil.

Kalanların devlete zararı daha büyük.
ZoxiC :
Override : ülen artık bazı lise mezunları çarpım tablosunu bilmedende geçecek :D
aynı ben

Onlar kaybeder başkası değil.

Kalanların devlete zararı daha büyük.

Niyeyse liseden öyle mezun olanların veya olabilenlerin veya olamayanların imzalarında hep O

||::::C:::::::
||:::::::C::::
||::::C:::::::
||
||
||
||
||
l_l logosu mevcut. Neyi temsil ediyor bu logo ? Liseden terk , aymaz , serseri ordusumu ? Allah aşkına bitane odtülü boğaziçili üniversite tahsili almış okumuş arkadaşları gibi sokakta millete niye nefes alıyon lan diye kavga bahanesi yaratıp hergün günlerini böyle böyle geçirip sonra bi ocağa katılmak yerine ders çalışmış ve o logoyu imzasına koyan birini arıyorum...

Bunu yiyeceğim bi yer varmı bildiğin ?
Şimdi polimiğe ne gerek var bunu sölesen bir? İsteyen istediğini yapmakta özgür sana mı kaldı? Senin bunları yemene gerek yok bence.İsteyen CCC olue isteyen CHP olur isteyen AKP olur yani seni etkileyen birşey yok.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.