Ben kimseye sen bunu olamazsın demiyorum iyi okusan anlayabilirdin. Benim anlatmak istediğim neden x düşüncesini benimseyen adam y gibi bir insandır. Bunu sorguladım. Ayrıca parti ismi vermek yasak partilerlede bir işim yok zaten , gerekde yok. Ah şu inatlaşmayı bi bırakabilsek...
Malapagos :
ZoxiC :
Override : ülen artık bazı lise mezunları çarpım tablosunu bilmedende geçecek :D
aynı ben

Onlar kaybeder başkası değil.

Kalanların devlete zararı daha büyük.

Niyeyse liseden öyle mezun olanların veya olabilenlerin veya olamayanların imzalarında hep O

||::::C:::::::
||:::::::C::::
||
||
||
||
||
l_l logosu mevcut. Neyi temsil ediyor bu logo ? Liseden terk , aymaz , serseri ordusumu ? Allah aşkına bitane odtülü boğaziçili üniversite tahsili almış okumuş arkadaşları gibi sokakta millete niye nefes alıyon lan diye kavga bahanesi yaratıp hergün günlerini böyle böyle geçirip sonra bi ocağa katılmak yerine ders çalışmış ve o logoyu imzasına koyan birini arıyorum...

Bunu yiyeceğim bi yer varmı bildiğin ?

??? :S bu kadar celallencek bişey demedim kaybeden onlar çarpım tablosunu ezberlemeden mezun olan kişinin zararı kime sanamı banamı ? kendine, kast ettiğim bu sen konuyu uçurmuşsun

dipnot: kusura bakma defalarca okudum ama yazdığından hiçbişey anlamadım :?
Milli eğitim bakanlığı varolsun.. :asik2
ZoxiC :
Malapagos :
ZoxiC :
Override : ülen artık bazı lise mezunları çarpım tablosunu bilmedende geçecek :D
aynı ben

Onlar kaybeder başkası değil.

Kalanların devlete zararı daha büyük.

Niyeyse liseden öyle mezun olanların veya olabilenlerin veya olamayanların imzalarında hep O

||:::::::C::::
||
||
||
||
||
l_l logosu mevcut. Neyi temsil ediyor bu logo ? Liseden terk , aymaz , serseri ordusumu ? Allah aşkına bitane odtülü boğaziçili üniversite tahsili almış okumuş arkadaşları gibi sokakta millete niye nefes alıyon lan diye kavga bahanesi yaratıp hergün günlerini böyle böyle geçirip sonra bi ocağa katılmak yerine ders çalışmış ve o logoyu imzasına koyan birini arıyorum...

Bunu yiyeceğim bi yer varmı bildiğin ?

??? :S bu kadar celallencek bişey demedim kaybeden onlar çarpım tablosunu ezberlemeden mezun olan kişinin zararı kime sanamı banamı ? kendine, kast ettiğim bu sen konuyu uçurmuşsun

dipnot: kusura bakma defalarca okudum ama yazdığından hiçbişey anlamadım :?

lafım sana değil bilader.. neyse ben kaçar
'milli eğitim varolsun' ayrıca 'süperrrr' diyerek mesaj yazan(sonra silen) kullanıcıya ve diğer kullanıcılara hitaben;

'varolsun?' yok olsun, yok! okuma yazma bilmeyen lise mevzunu insanlar yakında cirit atacak, sözde lise mevzunu sözde bilgili(lise deyip geçmeyin), sözde yetiştin. eskiden ilköğretimi tamamlamış insanlar saygın oluyordu, sonra kolaylaştırdılar, sınıfta kalma sistemi kaldırıldı vs. pekiyi ne oldu ? ilköğretim mevzunu insanlar aşağılanıyor şimdi. aynı durum liseler içinde mevcut, eskiden yüksek öğretim gibi eğitim veren ortaöğrenim, birhayli zor olan liseler kolaştırıldı, sınıf geçmek kolaylaştırıldı, liselere verilen önem azaldı... şimdi ise sınıfta tekrarı kaldırılıyor..böylece lise mevzunu bilgisiz işsiz, üniversitede '0' çeken nesiller(evet boş nesiller) yetişiyor ve bu boş nereye çeksen o yöne gelen nesiller ileride bilinçsizce kullandıkları oylarla muhtalif yerlere geri dönecek... uzun vadede ise eğitimsiz türkiye oluşturulucak... komplo teorisi veya paronoyaklık değil(!) ülkemiz gerçekleri...

sevinin bakalım*...
Milli eğitim bakanlığı sağolsun.. :asik2
Dilerseniz binlerce defa yazabilirim..
Ben bu lafı söyleyipte boş gezen birisi değilim tabi ki..
Derslerim gayet güzel ilerliyor ve başarılarımın devamını alıyorum..

Gençlikte yapılan hatalar yüzünden eğitim hayatı bitenleri tanıyorum..
Sonradan akılları başlarına geliyor ama nafile..

İnanmayarak söylesemde belki biraz olsun akılları başlarına gelir..
Sanırım daha çok kimse çalışmayacak..
Bu duzenleme kotu Gercekten Eskıden calısmazdım sımdı hıc calısmıyacagım sadece sınıf gecmeye odaklı olanlar artık onuda yapmıcak sınıf gecmek bu kadar kolaylastırdılar.İlkokuldan bir fark kalmadı.
kimsenin aklı başına gelmeyecek, o çağlarda yapılan herşey güzel gelir insana... okuldan notlar dolayısı ile sınıfta kalma korkusu durduruyordu en azından biraz... ama şimdi '5 zayıf' la sınıf geç, ne ders çalışacak öğrenciler nede okula yoğunlaşacak...okullar serseriler le dolacak tekrar...
Bizim sınıfın en çalısmayanının 3 zayıfı var ise bilemem..
m.e.b. sadece sizin okuldan ibaret değil biliyorsun, sırf zevk için, zaman harcamak için okula gelenlerde var, '2 zayıf' sisteminde en fazla bir yıl barınabiliyorlardı okullarda, şimdi ise...
Yeni yönetmelik çıktı ve sınıfta kalma olayı 2zayıftan 5zayıfa yükseltildi
Şuan af çıkıcak vakit değil. Af bu vakit çıkarsa herkes yan gelir yatar daha liselerin kapanmasına 1ay var ve 3.sınavlarda var. İşlenicek onca üniteler var.
Novice
0.6
Liseyi özledim yaw haberi görünce :D 4 yıl oldu bitireli hey gidi hey...
Bende Yaz Tatilini özledim 8)
Behnde 1.donemden sonra okula gitmedim. af cikarsa bana yarar :D:D:D

Ve Nakata Inan Ben Senden daha cok ozledim yaz tatilini .. her yaz 3 ay alanyada calisiyorum ve cok zevkli gecio..

Sezon Bitince ankaraya donmek olum gibi oluo .. (=
sahsi görüşüm olarak AF a karşıyım. durmadan af af af af af af

kimse bi halt bilmeden üniversitelere gidiyor. eğitimin kalitesi düşüyor. hiç düşünen yok bu çocuklarrı affedoz ama bunlar ne bok yicek. yada biz nerde hata yapıozda bu çoluk çocuk affeldilmeyi beklicek hale düşüo die

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.