boşver server açma zamanını tüketirsin.sende öle server açanlar turuna katılma.nasolsa kapanıcak bunu bil:)
Seneye istanbulda bir U-S buluşması yapsakmı.. xD
Bunu burda konusmassak iyi olur lütfen..
[email protected]

Bu konu HP-Nexiel tarafından düzenlendi(2008-08-08 22:10, 15 yıl önce)
daha demin hybride girdim o kadar kalabalıkki sırf britteki playerları toplasan 120 player
Spawnsas : boşver server açma zamanını tüketirsin.sende öle server açanlar turuna katılma.nasolsa kapanıcak bunu bil:)

bazı insanlar gerçekten uo için güzel projeler geliştiriyorlar fakat sadece server i açan kişiyi suçlamayın kapanınca bazı kişiliksiz tabiri caiz ise LAMERLER server lara saldırırlar düzenliyerek rezil ediyorlar Bee Uo örneğin 9 ay açık kaldı umutluydum skill dummy vs yoktu uo dan uzun süre sonra zevk alamya başlamıştım server i hacklediler... bunun örnekleri çok fazla bayram harçlığıyla açılan serverlarda uo yu kötü etkiledi ama insanlar bunun farkında güzel şeyler olucak türkiyede uo için
pek sanmıyorum uo için.
Bee uo da kell ile birlikte scripter'dık..
Hacklenmesinde yetkililerinde büyük suçu vardı yoktu değil..
Yani o ortamı sağlatmamak lazım saldırı yapan kişiye tüm önlemleri alman gerekir..
ben çoğu shardın sitelerini shardlarını felan açık varmı die bakarım ama çoğunda açıklar var ayrıca host firmasınında iyi bir firma olması lazım köklü bi şirket
microsoft olsun:D
onlar çok para ister yhaw :D
Kredi kartıyla herşey kolay artık.. xD

" YatırBANK la güveni tadın.. " xD
ister ister.ama kapanmaz bunu bil:)
hp-nexiel sizin orayı denemeye karar verdim :yes
İstanbul buluşması yaparsanız gelirim. Ayrıca Nexiel ile buluşmamanızı tercih ederim. Ekiyor :no
beyler bence heryere yakın olan bi yerde yapın buluşmayı ankara mesela türkiyenin göbeği :D istanbul kasıyo beni. ankara rlz her tür buluşmaya gelirim ankarada

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.