Merhaba arkadaşlar ,

Bu benım bır arkadasımın basına gelmış arkadasımın ısmını vermeyecem ama bıraz rezıl ve uzucu bır durum olmus olay şöyle :

Sevdiği kızla yemek yerken anıden yanındakı adam gelıp uzerıne kusmuş !
Tabi arkadaşımda kızın ve mılletın onunde rezıl olmus onu bırak dısarı nasıl cıkacak kızla gezecek !
Butun gununu mahveden adama : Sen napıyorsun lan deyınce adam buna tokat atmış !
Bunun uzerıne ana bacı sayan cocuk gıtmıs abısını cagırmıs ve adamı bulmuslar tehdit ile uzerındekı kıyafet parası olarak adamın 70 YTL sini cebe ındırmısler !

Siz bu durumda olsaydınız ne yapardınız ?
Bu aşağıda anlatacaklarım onun basına gelmedı :

Yada...

Kızla konusuyorsun yanyanasınız kız sana sarılmıs oturmus konusuyorsunuz sız anıden ıcınızdekı dogal ıcgudu ile " osuruyorsunuz " [ bu kımsenın basına gelmedı yada ben gormedım :) ] kız bu durumda bı anda sıze bakıyor ve yanınızdan yavaş yavaş uzaklasıyor bır dahada ne arıyor nede msn acıyor !

Siz bu durumda ne yapardınız ?

Yada...

Bunu isterseniz hiç okumayın da

Sizin burnunuzun içi mukus [ sümük ] ile dolu kız sıze surdan dondurma alıp gelecegını soyluyor !
Siz ise bu vakıt bu vakıttır cabuk daldır burnuna allah allah deyıp ıcıne sokuyorsunuz ve kız bu anda hadi gel birlikte alalım derken bı bakıyor sizin burununuz elınız mukus [ sümük ] ile dolu

Bu durumda ne yapardınız ?

Yada...

Kızla gezmeye başladınız anıden bır yere takılıp dustunuz dusus o dusus ağlamaya başladınız :) kızda bi anda mal mal size bakmaya başladı

Bu durumda ne yapardınız ?

Bu aşağıdakıde pek konuyla alakalı değil de benım bır arkadasımın anısı :

Konunun Başlığı : Cimrilik !

Arkadaşım yanında bır arkadasınıda alaraktan benım gordugum cok guzel mı guzel mallımı mallı bır kıza havuza gıtme teklıfı edıyor [bunlarda ne abaza havuz ne diye cagırıyorsa :) ] kız ise saskınlık duydugum bır olayla kabul edıyor ve beraber gıdıyorlar havuzda yuzmusler fln sonra cıkısta kız arkadasıma yavsayıp ondan dondurma ıstemıs
Arkadaşım ise komedı bir durumla " bak dondurmacı orada sen git al " deyip kızı postalamış :):):) bu durum aklıma geldımı gulerım hep ):

Sizinde Bu durumda ne yapardınız demek ısteıdıgınız seyler yada komedı anılarınız var ise burada paylaşalım :)[/b
]
daytt Sen Bizim Fizikciden'de Kazık Soruyosun (:

Kızla gezmeye başladınız anıden bır yere takılıp dustunuz dusus o dusus ağlamaya başladınız kızda bi anda mal mal size bakmaya başladı

cevap: Ağlamam'da Ama Ağlamış Olsam (: Hem Güler Hem Ağlarım Kendimle Dalga Geçerim Paçayı Kurtarırım :D

Arkadaşım yanında bır arkadasınıda alaraktan benım gordugum cok guzel mı guzel mallımı mallı bır kıza havuza gıtme teklıfı edıyor [bunlarda ne abaza havuz ne diye cagırıyorsa ] kız ise saskınlık duydugum bır olayla kabul edıyor ve beraber gıdıyorlar havuzda yuzmusler fln sonra cıkısta kız arkadasıma yavsayıp ondan dondurma ıstemıs
Arkadaşım ise komedı bir durumla " bak dondurmacı orada sen git al " deyip kızı postalamış bu durum aklıma geldımı gulerım hep ):

Cevap: Ben Böyle Bişey Yapmam...(: Çünkü Yanımda Hiç bir Zaman 10 Kağıtı Unutmam Yada Yedekde Saklarım..Bir Dondurma Lafınıda Yapmam Onu Minübüse Bindidirm Kendim Yürürüm :) (Yürümeyi Çok Sefiyom :P )

Ancak Bukadar Cevap Verebilom :)
Eheh sen iyimişin en azından hem abaza olupta hemde cimri olanlar yandı ! :)
İç güdüsel sorunlar engellenemez!!! :)
Valla diğer durumlarda ne yaparım bilmemde ilk yazdığın yani tokat atan adam var ya o tokatı bana atıcak kaçıcak delik arasın sonra abim falanda yok benim tek başıma yeterim zaten ya o beni öldürür ya ben onu bide kız'ın yanında tokat atıcak varmı öyle delikanlı?:O_o
yaptıgı şeyler veya değişik şeyler yapmamaya dikkat ederse sorn olcagını sanmıyorum. Üzerine kusarsa rezil olcak bişi yok abartmayın cocuk gibi sonuçda dogal olay kız olgun bişise zaten utanmaz neticede kusan adam karşıdaki ben birşeyin varmı bile derim ama bi anlık tepki verirsem bana tokat atarsa ben oraya onu gömerim. Yere düşsem zaten ağlamam ben acı çekerken ağlıyan biri değilim ondan sorun yok gözden yaş gelirse zaten kız yanaşır canım birşeyin varmı diye :yes:yes:yes
Silindi
Apprentice
0.1
Önce kusacak, sonrada kızın yanında tokat atacak ha? Neler yapmam ki
o değilde karşılıklı yemek yerken (mesela hamburger) konuşurken ağzınızdan hamburger parçası kızın alnının ortasına yapışıyor bu durumda ne yapardınız
Anemon : Valla diğer durumlarda ne yaparım bilmemde ilk yazdığın yani tokat atan adam var ya o tokatı bana atıcak kaçıcak delik arasın sonra abim falanda yok benim tek başıma yeterim zaten ya o beni öldürür ya ben onu bide kız'ın yanında tokat atıcak varmı öyle delikanlı?:O_o

var biraderim?
Benim ustume kussaydi valla bikere ilk o tokadı yemıstı ustune bide gider sarılırdım ona bulassın die tukururdum yemek dokerdım yıkardım orayı nedemek benim ustume kusacak bide tokat atacak delici kesici ne varsa kullanırdım
İlk olayda kustuğunda hay ben böyle şansın derdim. Tokat attıktan sonra elimde birşey varsa kesin onu kafasında kırardım. Nedense öyle bir huyum var elimde birşey varsa direkt indiriyorm kafaya. :) Baktım adam iri yarı birşey arardım polisi.
[Taylan] : o değilde karşılıklı yemek yerken (mesela hamburger) konuşurken ağzınızdan hamburger parçası kızın alnının ortasına yapışıyor bu durumda ne yapardınız

:):):):):) komedi ya gulmekten oldum eger oyle birşey olursa kızın agzına goturur agzımı o parcası yerım neden olsa para verdım ona :)[ tabi böyle bişi yapmaya kalkmayın özellikle para duskunlerıne sozum] alnına yapısırsa pek farketcegını sanmıyorum direk " alnında bırşey var 1 die kızdan almaya calısırıdım

Tokat olayı ise benıde delı ederdı bende dırek bogazımın ıcındekı o sallanan şey [ismini unuttum sımdı :) ] ona ellerdım elleyınce dırek zaten kusuluo bende ona kusardım odeşirdik :)[/
b]
Benı Bı Osuruk Yuzunden Terkeden Kızdan Zaten Hayır Gelmez Yanı Iplemem Ole Kızı..
Aslında " osurmak " dogal bir şey mesela hergun 1 sınıfta 30 ogrencı var ise 123432543532 osuruk oluyor ama kızın yanında senınle onun aranda romantık bır bag olusuyor bu bagın ıcıne bır osurugun etmesını ıstemezsınız herhalde osurmak terbiyesizlik olarak gouruluo ben sahsen kızın yanında agzımdan osurcaıgımı bılsem genede tutardım :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.