Akşam atacaksakta biraz erkenden başlayalım ya saat 10-11 arası gibi. Basic ve Neximacığım sizlere de geçmiş olsun. Geçen akşam öyle boş gaza geldiniz ama gerçekler su yüzüne çıkmış. :D
Atalım :)
Infernus : Akşam atacaksakta biraz erkenden başlayalım ya saat 10-11 arası gibi. Basic ve Neximacığım sizlere de geçmiş olsun. Geçen akşam öyle boş gaza geldiniz ama gerçekler su yüzüne çıkmış. :D

Canııımm boş mu ? :D 11-0 insan şansına bari biter ya :) Diğerinide biz aldık xP Neyse bugün yeneriz artık ama Fener maçı yok mu 21.45 :(
Bu akşam olur ya geç saatte. Dün akşam birader işten gelmişti o yüzden kalkmak zorunda kaldım. Kalkmassak sonra gecenin bir körü evde cinayet çıkar bilirsiniz bu tür şeyleri. :)
Şimdi Basic,Ben,Infernus,MagLor,MthN,Narsia ( Doğan gelirse tabi :) ) 6 kişi 2 kişi daha bulsak iyi olur =)
abi dün gece çok acıydı
3gösterge
1okey
2 manuel olarak bittim:D benım elemanlar boş cıkdı :D

neyse ben yuarın işe gidecem bu gece erken atalım
MthN zaten şans yok onda :D 12'de fln otursak iyi olur ^^
Mete bi staja gitti daha dönmedi hala stajdamı yahu...
Ha Tymaron unutmuşum 7 kişiyiz :) 1 kişi daha xP
Yeni geldim stajdan Ardılcım :)

Atarız Akşam Okey alıştım baya :D
Dün hiç bittinmi de alıştın yahu :D:D
Ben vallah nadir giriyorum okeye siz takılın bu aralar ailevi problemlerim başladı nedense kafamı birşeye veremiyorum kaldıramam beni bugünlük saymayın.

nasıldı peki staj bakalım xD
Valla TAm istediğim gibi bir iş.

Büyük bir ofisde Kendime ait masam var,Bilgisayarım var

Bugün 2 tane Boş Kasanın içine Parçaları Taktım işletim sistemlerini kurdum.

Yani Tam benlik bi iş :)

Zor birşey yok yani :)
Hadi bakalım... Hayırlı olsun artık maaşınla bize bi yemek ısmarlarsın şimdi sigara içenler der bir paket sigara al diye xD
Alın size ben ismarlayım
Altta

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.