Master
59.2997
Evet bu konumuzda isteyen kişiler en son okudukları kitabı yazarını ve o kitaptan bir kısım yazarlarsa güzel bir paylaşım olur gibi geliyor ve ayriyetten birde önerebiliceğiniz bir kitabı ve türünüde yazarsanız güzel bir ortam olmuş olur xD
Yazarını Hatırlamıyorum.Kitabın Adı; Vasiyetname.Bir Babanın Ailesi Hakkında Yorumları ve Vasiyeti üzerine geçiyor.Önerir miyim? Bilemiyorum.
Kitabın yazarı:Stephen KING
Kitabın adı:Üç ün çelişki (Kara Kule II)
Kitaptan bir bölüm:

"Şöyle düşünüyordu.Tamam.Şimdi yiyeceksiz de kaldım.Birlikte doğduğum iki parmakla bir başparmağım yok artık.Yanındaki mermileri belki de areş etmeyecek bir silahşor'um.O uğursuz yaratığın bedenimde açtığı yaralar yüzünden hastayım ve ilacım bile yok.Eğer şanslıysam bir gün idare edecek kadar suyum var.Kendimi sonuna kadar zorlasam belki on, on beş kilometre yürüyebilirim.Kısaca ben herşeyini bitirme noktasındaki bir adamım.
Hangi yöne yürümeliydi? Doğu yönünden gelmişti.Bir aziz ya da kurtarıcının gücü olmazsa batıya doğru yürüyemezdi.Heriye kuzey ve güney yönleri kalıyordu.
Kuzeye.
Kalbiyle verdiği yanıt buydu ve bu konuda soru sorulmazdı.
Kuzeye
Silahşor kuzeye doğru yürümeye başladı.
*

Önereceğim kitap:Yüzüklerin Efendisi ve türevleri (ek kitaplar )
Önereceğim tür:Fantastik

Bu konu M.Ceritoglu tarafından düzenlendi(2007-10-13 19:07, 16 yıl önce)
Silindi
Banned
0
Jean Christophe Grange'in bütün kitaplarını okumanızı öneriyorum.
Tabii polisiye/gerilim türü seviyorsanız.
Melekler ve Şeytanlar
Yazarı : Dan Brown.Gerçekten butun kitapları sürükleyici ve çok güzel,tavsiye ederım.
Adept
4.3
bkz. TheRaskol

En yeni kitabı olan: Şeytan Yemini
Şuanda Hamdi Koç Melekler Erkek Olur'u okuyorm ama pek beğenmedim:)
Silindi
Expert
0.1
@Neran
Ne zaman çıktı o yahu.
Geçen hafta kitapçıya sorduğumda "en yeni kitabı Siyah Kan" demişti.
Peyami Safa
9. Harciye Koğuşu

Eski biraz ama çok güzel.

Öneri olarakta Dostoyevskı'nin Suç ve Ceza'sıyla Karamozov Kardeşler!Yani ben bu iki kitabı defalarca okudum.
9. hariciye koğuşumu güzel yapma be arkadaşım :)
Suç ve Ceza
Dostoyevski (Yanlış yazdıysam kusura bakmayın. )
harry potter ölüm yadigarları :p

bide yakın zamanda reeşat nuri öztekinindi galiba yeşil gecesinden sınaw olcaz ama arkadaslar cok yabancı kelime war filan diolar anlamamıslar :D ne yapcam bilmiyorm :D
Ramses serisi

Anacım Mısır tarihini seven herkes okumalı bence.Süper zevkli :D

Ramses - Işığın oğlu
Ramses - Milyonlarca Yılın Tapınağı
Ramses - Kadeş Savaşı
Ramses - Ebu Simbel'in Kraliçesi
Ramses - Batı Akasya'nın Altında

Ama verdiğim sırayla okumanızı salık veririm. :)
Ben Siyah Kan'ı okumuştum baya güzeldi . Tahmin edilmesi zor kişilik bölünmeleri falan :)

Ben Ultima : Teknokrat Savaşı serisini okuyorum şu anda :) 3. kitap olan Kargaşa'dayım . Oyunu sevdiğimden değil gerçekten güzel bir seri . Öneririm hepinize .
En son Ayşegül: Piknik'teyi okumuştum :p

Okumayı pek sevmem aslında ama yazmaya merakım vardır... Okuduğum zamanlarda bunun için okuyorum.
Dünya Klasiklerinden Gogol ve Dostoyevski'nin tüm kitaplarını okudum (eğer duymadığım kitabı var. Dan Brown ve Stephan King'inde okuduğum kitapları var... Erdal Demirkıran'ın da kitapları mükemmeldir.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.