Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Abi counter çok oynadım o sonu gelmeyen bi oyun :D:D
Ve lvl le alakası yok :D benim canım online bi oyun istiyo. Ultimadan sora beni tatmin edicek bi şey :)
Warrocku önerebilirim counter tarzı bir oyun öldürdükçe level atlıyorsun.
Sen bulmuşun oyununu neden bizi yoruyon :arastir:arastir:arastir
bncee warrock cok zevkli ve lvlli bir oyun. bide soldat wqar ama lvlsz :s
Evet karıştırmışım. :(
gunz online tawsiye edeblrm
maxpyn tarzı bi oyun çok değişik hareketler fln war
baya zewkli hem lvlli ancak uo gibi sadece lvlla bitmio iş
yani lvl 40 fln ol istersen bilen bi lvl1 çok kasmadan seni öldürebilio :P

ilk charımı arkla bi ben bi o keserek 30a kasmıştık sonra lvl1lere çok öldümden charı silmiştim :)

https://gunz.ijji.com avrupa serverı .

gerçekten gzl bi oyn
ya baksana memoli ben baya önce 1-2 yıl önce filan işte gunz u inidrmiştim. herşey hoştu vs. ama ping sorunundan dolayı millet donuktu yane oynayamıyodum . millet beni görmüyodu vs. ateş edince bişi olmuyodu. bu sorun nedir nsl cözülür biliyonmu yada hala warmı öle bi sorunm. bnde olurken o sorun:D cogu kişidede oluyodu popülerdi yane :P
Cabal ONline grafikler bir harika yada beklersen uonun ilk kurucusu oyunu yazan adam bir online oyun çıkartıyormus 3d onu oynarsın adı larassamı larussamı oyle bişiydi
Titan Quest

Single,Multi,Online,Level vs. ne ararsan hepsi içinde internet mi yok tak single a oyna tek başına arkadaşlarınla mı oynican kur ağ arkadaşlarınla oyna yok dünyaya açılıcam gir online serverına miss levelinide kas iteminide kas ;)
Bu Titan Quest üstten bakış sanırım :)
Diablo yu arayanlar arayıpda bulamıyanlar için :)
Tcan : ya baksana memoli ben baya önce 1-2 yıl önce filan işte gunz u inidrmiştim. herşey hoştu vs. ama ping sorunundan dolayı millet donuktu yane oynayamıyodum . millet beni görmüyodu vs. ateş edince bişi olmuyodu. bu sorun nedir nsl cözülür biliyonmu yada hala warmı öle bi sorunm. bnde olurken o sorun:D cogu kişidede oluyodu popülerdi yane :P

o sorun avrupa serverı açıldından beri baya azaldı.
ama yok deil :)

öle olanları oyundan atacak kadar az war artk öle durum
eskiden internationaldı server dünyanın öbr ucundaki adamla oynuodn o seni 10 sn önceki yerinde görüodu sende onu 10 sn önceki yernde görüodun yani ölmsz oluodnz birbirinize karşı ( :) 10 sn örnektir )
Ben gayet rahat oynuyordum level 47 de bıraktım bu cheaterlar fazlalaştı önüne gelen hile yapıyordu.(international)
Silindi
Journeyman
8.7
Uodan sonra seni wowun orj serverindan başka hiçbirşey tatmin etmez oda paralı :D
memoli :
Tcan : ya baksana memoli ben baya önce 1-2 yıl önce filan işte gunz u inidrmiştim. herşey hoştu vs. ama ping sorunundan dolayı millet donuktu yane oynayamıyodum . millet beni görmüyodu vs. ateş edince bişi olmuyodu. bu sorun nedir nsl cözülür biliyonmu yada hala warmı öle bi sorunm. bnde olurken o sorun:D cogu kişidede oluyodu popülerdi yane :P

o sorun avrupa serverı açıldından beri baya azaldı.
ama yok deil :)

öle olanları oyundan atacak kadar az war artk öle durum
eskiden internationaldı server dünyanın öbr ucundaki adamla oynuodn o seni 10 sn önceki yerinde görüodu sende onu 10 sn önceki yernde görüodun yani ölmsz oluodnz birbirinize karşı ( :) 10 sn örnektir )

tskrler . düzelmesine sevindim belki ilerde baslarım :p

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.