Master
59.2997
Son atılan mesaj tarihi : 2006-12-12 07:40 GMT
Spawnın attığı mesaj tarihi : 2007-12-02 16:58 GMT

:asik2
Anemon :
Şimdi gelelim konuya 1. de olduğu gibi olumlu eleştirileri alıp herkeze teşekkür ediyorsunuz "Beğendiyseniz devamı gelicek" gibi laflar söylüyosunuz ama 2. de olduğu gibi olumsuz yorumlar alınca "sanane sana beğendirmek zorundamıyım - beğenmediysen yorum yapma ozaman" Gibi laflar söylüyosunuz. Eğer bu Platform'da böyle paylaşım tarzında topic açıyorsanız hertürlü eleştiriyi kabul etmek ve saygı duymak zorundasınız. Yani herkesin zevkleri aynı olucak diye bir kural yok ben beyazı severim Lucretius Siyah sever ama saygı duyarım kalkıpta sana beyazı beğendirmek zorunda değilim falan demem.

Bu yazdıklarım HymreuSTr ye kastılı olarak yazılmamıştır o böyle birşey yazdığı için ve başkalarıda bunu sık sık yaptığı için genel olarak herkeze yazdım....!!!

aynen katılmıyorum.
Silindi
Grandmaster
2.9
Adam Resımler Icın Konu Acmıs Ama Sız Butun Konuyu Degıstırdınız @Anemon Herkez Katılıyor Bu Yuzden Konu Gercegıne Donsun Resımler cok Hos Ama O Yazıyı Imzana Yazarsan Daha Iyı Olur...
* hedene yi çağırır * :D:D
konu açılalı asır geçmiş
gzl miş fkt Çoq belli gErçeq olmadıqı
Vallamı bende gerçek sandıydım :)
hosCAKAL : gzl miş fkt Çoq belli gErçeq olmadıqı
Yemin çek.
Türkçe konuşmayı biliyor musunuz ?
hosCAKAL : gzl miş fkt Çoq belli gErçeq olmadıqı

Gerçek olmadığı ? :O_o İnsan akıllı olmasın... :huh

Yazı stilinde "shoq $hekihlmish phakath sn blior msn [Türkçe] konushmayı" ?
Son resimdeki kumral hatun için o para uygun olmamış.Onun dudakları daha ateşlidir bence :p

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.