Yarin Size Hem Para Hemde Ask ı nAsil Satin alcagınızı Göstericem ;) Yazicam yani Nasil yapılcaıını 2 sıkkı kontrol edin ve nasil 2 sine sahip olabilceinize bakın
Silindi
Banned
0
Para

Bu konu Mack tarafından düzenlendi(2007-09-08 14:16, 16 yıl önce)
Para olmadan her zaman aşk olmıyacağı ( olmadığı ) için Aşk diyemicem. Paran olduğu zaman zaten istemesende aşk olur :)
bir para türü vardı o para 1000 bilmemle 5 ytl ediyordu bu sanırım dünyada duyduğum en büyük paraydı neydi onun adı ? örnek dolar türk lirasında 1.5 ytl oluyor oda 5ytl oluyordu ?
Sevgili Ragnar.. Para yı secersen asık olabilirsin ama askı elde edemezsin.hic bir kıza parada versen ne seks ne cıkma gibi olaylar yasayamazsın
Sen öyle san :D öyle bi yaşarsın ki ...
zaten kimse seni sen oldugun için sevmez cebin dolu oldugu için sever bunun bircok ornekeride mevcuttur....
Novice
0.6
İkisinede koy verdim gitti. Elimde olmayan şeyler hakkında düşünmeye gerek yok ;)
zuhaha aşk ı seçerim belki o zengin herif gelir bana para verir nası olsa parası bitmio :D
Vanq : İkisinede koy verdim gitti. Elimde olmayan şeyler hakkında düşünmeye gerek yok ;)

Katılıyorum :D
Napolyon ne demiş? Para para para. Para oldu mu her şey olur :D
sen gonder bana paralari bak nasıl mutlu oluyom
cloud : Napolyon ne demiş? Para para para. Para oldu mu her şey olur :D
herşey olur ha ?
Aşk para olayına gelince
Ortaya bi karışık :kikirik
Bence para çünkü aşk olduğunda para olmayabilir ama para oldumu aşkın kralı olur merak etme sen ;)

Bence PARA !
Tabii bazı şeyleri elde edemezsin ama bence en önemlisi sağlık. Çok hasta ol çok paran olsun hiç bişe yapamazsın.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.