Her Erkegin bir yerinde taht kuran Paris Hilton İstanbulda.
Bu Olayın Yorumlarını Buraya Alalim ;)
Hmmm Ben Turkiyeli Olsam Kesein Tavlardim :p
Laflara dikkat..

Bu konu Kanglaoo tarafından düzenlendi(2008-03-27 16:02, 16 yıl önce)
Yengeye laf yok beyler. :asik2:asik2:asik2
Paris güzel değil,
Ayrıca gece hayatını bıraktı,
Ayrıca evli,
Ve de onun videosu da eski sevgilisis tarafından internete verildi,
Hemi de bu kadın gerçekten güzel değil,
Sadece zengin :)
Hatta bunun hakkında bir SouthPark çizgi film yapmıştı,
iğrenç bi kadın ya fizigi hoş ama yüzü berbat
Ehu ehu paris hilton mu hade tecaz vüz edek [ Çılgın Turkler ] Kusura bakmayın benim başım bağlı sevgilim var

Bu konu ByDarK tarafından düzenlendi(2008-03-26 23:45, 16 yıl önce)
Allahın Kokanasını Gelmıs Konusuyoruz Buraya..1 Saat Once Falan Haberde Izledım Ne Kadar Sımarık Bı Insan Oldugunu Bı Daha Anladım..
işte kendini bişey sanıyor vererek ;)
Turkish ERkek :D
hedene:
Paris güzel değil

İçimi okudun valla :)
Novice
0.6
Yarın televizyonda görürüz "Paris'e taksimde saldırıldı orasına burasına ellendi, ardından korku içinde gittiği otelde temizlikçiler tarafından tecavüze uğradı. Karakola şikayet için giden Paris oradada polis memurları tarafından nasibini aldı. Tüm bu olaylara mağruz kalan Paris intihar etti, cenazesi yarın asli mezarliğa gömülecektir. Mezarının daha sonra açılıp tekrar tecavüz edilmemesi için tabut titanyumdan yapılacaktır."
Vanq : Yarın televizyonda görürüz "Paris'e taksimde saldırıldı orasına burasına ellendi, ardından korku içinde gittiği otelde temizlikçiler tarafından tecavüze uğradı. Karakola şikayet için giden Paris oradada polis memurları tarafından nasibini aldı. Tüm bu olaylara mağruz kalan Paris intihar etti, cenazesi yarın asli mezarliğa gömülecektir. Mezarının daha sonra açılıp tekrar tecavüz edilmemesi için tabut titanyumdan yapılacaktır."

Konuya çok güzel açıklık getirmişsin. :)
Vanq : Yarın televizyonda görürüz "Paris'e taksimde saldırıldı orasına burasına ellendi, ardından korku içinde gittiği otelde temizlikçiler tarafından tecavüze uğradı. Karakola şikayet için giden Paris oradada polis memurları tarafından nasibini aldı. Tüm bu olaylara mağruz kalan Paris intihar etti, cenazesi yarın asli mezarliğa gömülecektir. Mezarının daha sonra açılıp tekrar tecavüz edilmemesi için tabut titanyumdan yapılacaktır."

Böyle yapılsın demiyorum elbette yalnız ;

Sultan Ahmed Camiinde, Mehteran takımıyla karşılanıp , Diyanet işleri başkanı tarafından karşılanacak, ibadet ederken vefat ederek ikindin namazına müteakip fatihalarla kaldırılacak da değil...

sonuçta paris hilton sonunun çok farklı olcağını sanmıyorum... Adını duyunca akla gelen tek şey var... Rezil ( hani bari güzel olsa gam yemicem )...
Vanq süper bir yorum yapmıssın :D Sevdim.

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.