Legend : Banada saçma geldi.
Onun yerine messenger kullansınlar.
Niye kasıyorlar ki? ^^'

ABD sistemi msn 'i de kontrol ediyo diye biliyorum ben :S

Yaw zaten messenger vs. gibi herşeyleri gözetim altında olduğu için kullanıyolar en sağlam yol değil mi ?
En risksiz şeyi seçmek zorundalar en ufak risk adamları bitirir.
Serverda bazı kisilere dkkt edin.
Heee tabi :D bnm serverdada var 2 tane canlı bomba töbe töbe byler akla uygunmu ya :D
Novice
-14.8
Death_Rider Sen Ayrılmamışmıydın u-s den ya sana lakap bile bulmuştum.
Silindi
Novice
-14.8
La Apo Kos Evi Bastılar Zuhahahaha :)
arkadaşlar şakası bile kötü yaw :no
Tam dalgalık konu olmuş habermi geyikmi nedir bu PKK NIN AMK O.ÇLARI İNŞALLAH HEPSİ TOPTAN GEBERİR DE KURTULURUZ GAVATLARDAN

Kusura bakmayın sinirlendim haksızsam engelleyin beni
adamların yöntemi fazla garanti oyunları kontrol ediyolarmış ciddi bi konuda bu kadar şaka yapılmasını pek anlıyamadım
Silindi
Expert
1.7
Serverlarınıza girene çıkana dikkat edin :D
O kadar kasıyorlarsa helal olsun da dikkat etsinler UO bağımlılık yapar sonra tüm PKK'yı bir chaos'ta görmemiz olası :)
Zaten gercek hayatta ugrasıyoruz artık sanal dunyadada ugrasırız
Yoo ayrılmadım niye ayrılim kardeş...

Cs de nası olcak Hüsen gap geleşi eve gel
geliom a mı b mi lan reel ev lan bizim ev jandarma guşattı gel destek ol :D kop kop
Knight , uo , Cs ha ): Warcraftta Atıyolarmıymış ? Dota Falan :) OLabilir abi ama abd işini anlayamadım o sadece bir uydurma abd neden Messenger'leri izliyor anlayamadım 1. si bildiğiniz üzere pkkyı destekleyen onlar ;-) Ve 2.si Benim msnimi kontrol ediyorsaa Death_Rider Yandın olum bütün kirli çamaşırların dökülcek xD
mthN : Oha adam Partiden yazcak Britte yalnışlıkla asd/Mehmut Dağa geL vıy..

Yazcak :)

Haha xD lan mete xD
Düşünsenize pkklılar uoyu seviyorlar lan mahmut gel sw kasalım sevdim ben bu oyubu xP

Şaka bi yana çok büyümeye başladı bu iş:no

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.