Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

fistandantilus : Hiç alkol almadım.

heyt be benim adamım aynı kafa hoş benim yaşım kaçki alkol alcam ama ilerdede sigara alkol kullanmayı düşünmüyorum
İnanılmaz derecede alkol aldığım bir gece oldu . Onda asla dengesiz hareketler yapmadım ama 2-3 kişiyle çok ciddi konular konuşmuşum MSN'den falan . Bana konuşma kayıtlarını attıklarında dahi tek bir şey bile hatırlamamıştım .

Babam zamanında 15 yıl falan ciddi derecede alkole vurmuş kendisini ondan gelen iyi bir dayanıklılığım var .
Cok acayip dusuyorum hemde cok, gordugum bilimum hayvani kovaliyorum sarhosken, sonra direk yerlerdeyim.Heryerim morariyor.Kafam yerine gelince acisini cekiyorum :)
Silindi
Members
0
Hayatta sarhoş olmam. :ters
Eskiden bi laf sölerdm bütün içen Teamcenek Messengerlere yazardık :D
Artık pek içmiyorm
Mnyster : Cok acayip dusuyorum hemde cok, gordugum bilimum hayvani kovaliyorum sarhosken, sonra direk yerlerdeyim.Heryerim morariyor.Kafam yerine gelince acisini cekiyorum :)
bizm gruptada böle bi tip war işte aynı :yes
Basic : İlk sarhoş olduğum zmn ankaranın en işlek alışveriş merkezinin(armada) önüne 3 kez kusmuştum. Damacanayla rakı içmiştik 4 arkadaş sonraki sarhoşlukları ztn hatırlamıyorum sarhoştum :)

pardon damacanaylam içtik yazıyor ben yanlış okumuyorum değil mi_?
sarhos oldugumda kavgacı olurum tavır yaparım en onemlısı kusarım
Asla içki içmedim, içmem de ( evet bira bile içmedim onu bırak likör bile içmedim) :)
Valla bikere sarhoş oldum artık alkol bağımlılık yaptı bana :D
o bikerede zaten kafamı çorbacıda çorbaya sokmuşum kafam bile dengede tutamıyomusum fotomu falan cekmisler ha bikeresindede taksiciyi dövmüştük :D eniştemle beraber
bence bıdaha ıcme :D:lol
mactan once 2 tane ıyı gıder =)
valla biranın tadını sevmiorum içersem bitek otellerde az bişi vodka portakal suyu iciorum okadar oda iki bardak max.
Kanglaoo : Hayatımde bi kere çok kötü sarhoş oldum.
Hayatım en kara günlerinden birisiydi. Rezillik diz boyu. Vodka şişesini, sürahileri, bardakları birbirine vurarak kırmışım.
Normal'de 2 3 extra içincede ben ve etrafımdakilerin kahkahadan gözlerinden yaş gelebiliyor =) o derecede yani.

Tanıdık geldi o gün bana Lokman =) Daha olmadım ne bileyim Olamıcam da galiba bu gidişle ama olup sızmak isterdim =) olay çıkarmak değil sızmak sonrada sabah o baş ağrısının tadını tatmak (baş ağrısı kısmı şaka) 7/24 sinüzit nedeniyle baş ağrısı çekiyorum ztn
Valla daha hayatim boyunca hic sarhos olmadigim icin ozelligimi bilmiyorum ... Yapamaya calisan oldu ama daha olamadik :) Olmak istiyorum hemde istemiyorum ...
Daha Dün şarhoştum ..Dün dogum Günümdüde :) felekten bi gece çaldık arkadaşlarla...Ya bu şarhoş olma olayı bünye meselesi :) kimisi 14 bira içer bişi olmaz çeker gider...Kimisi 1 birada dünyaları satın alır :) ...Ben Süngerimdir şarhoş olmam ;)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.