Arkadaşlar gelin sizle oyunumsu birşey yapalım. Şimdi buna katılmak isteyen kişi/kişiler yani siz.. Uo yüklü ise eğer uo klasorunde
ML'de Music/Stones1.mp3 ü ya da
AOS'da da sanırım Music/stones.mid (idi bir kontrol edin..) i açın..

Olmayan kişiler de buyrun linki:

https://rapidshare.com/files/65799445/Stones1.mp3.html

ML'ninkini tavsiye ederim ses kalitesi ve çalgılar çok daha güzel.. AOSu olanlar da bence linkden indirsin 1mb zaten..

Bunu açmadan önce uğraştığınız işleri 2dakikalığına bir kenara bırakın. Ve baştan sona dinleyin.. Müziğe konsantre olun..

Evet. Oyun bitmek üzere.. Yeni oyuncular için ne ifade ettiğini bilmiyorum ama biz eskiler için (çoğumuz daha optionsdan musici kısmayı bilmediğimizden) bu melodinin yeri büyüktür. Ve eminim ki bunu dinleyen çoğu kişinin aklına epey anısı gelecektir.. Hatta bu oyunun sizin için belli bir yeri varsa tüyleri diken diken olanlar bile olabilir normaldir :)

Şimdi son olarak da duygularınızı ya da aklınıza gelenleri yazın bakalım ne hissetmişsiniz..

(Saçma bi konu mu oldu acaba :S)
stones benim için hiçbirşey ifade etmior acıkcası.Herhangi bir duyguya kapılamadım =)
Bende herkes duygulanacak demedim zaten :D
"Şimdi son olarak da duygularınızı ya da aklınıza gelenleri yazın bakalım ne hissetmişsiniz.."

Bende sağdece aklıma gelenleri yazdım :D
Ah ulen ahh.. Ne günlerdi o günler.Gz içinde bir mavinin cesedini lootlayıp guardlanışım.Ve sonra yerdeki bir crim cesetten bulduğum var axe'yi elime alışım, cafedekilere hava atışım ve cafedekilerin bana gülüşü...Off bee.:(
Ya mp3'ü daha güzelmiş bunun mid dandik biraz.:/
Yapılan her acemilikde kulakda bu ses olduğundan ne var ne yok aklına geliyor insanın..
Silindi
Novice
0
UO oynayasım geldi (:
bn stoneu britain ve britain 1 gibi bişileri tlfona atmıstım zaten . bi ara okula gidince dinliyodum :p o zmnlar hep aklıma anılar geliyodu ama kesik kesik belli bişi deil. ama bazen daa da ayırıntıya iniodu lichle ilgili kznlerimle anılarım gelioyr ama yine belli deil tam . hala hatırlamadm o anıları :D ama gzl oluyo ya :D
Açıkcası insanın appliklerini özletiyor bu müzik ve bana kalırsa bu oyundan en çok zevk aldığımız zamanlar o zamanlardı ve bizi bu oyuna bağlayan zamanlar..
Hoş bir duygu :) eski hallerim aklıma geldi
Tüylerim diken diken oldu...
Youtube de gezerken stones'in mondolinden calınmış halini buldum işte real gm bard! bunu da deneyin :)
https://www.youtube.com/watch?v=lO4kl3-EQSw
Bunu uzun zaman önce ben de izlemiştim gerçekten güzel çalmış ama çok zor olduğunu sanmıyorum..
Uo mandolin intro =) Mandoline başlamak istiyorum :p
alttaki yabancı yorumları mükemmel bırakılmaz ara verilir demiş biri :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.