Evet Arkadaşlar Bir MatraX Konusu :)

Buraya Taşıyayım dedim biraz vakit geçsin.

Şunu Şunu Yaptımda Pişmanım dediğiniz ne varsa de hadi yazın :)

Ben Mesela Geçen Sene Bir Kızın Peşinden O kadar koştumki.
O kadar çabaladımki.
Sonra Anladımki Boşunaymış :)
Bütün senem harab oldu.
Sınıfta kaldım.
Oysaki Ne kızlar varmış.
Sonra Gerçeği gördüm.
Ve buna pişmanım..
Birazdan topic'i actıgınada pişman olabilirsin =)
Dün akşam adamın birisine kafa atmadığıma okadar pişmanımki :((
:D

Aman Kanglaoom Sana bişi olmasın :)
Kanglaoo : Dün akşam adamın birisine kafa atmadığıma okadar pişmanımki :((

kafanmi acio? +D
Bugün okul müdürüne keltoş ve düdük deyip kaçtığım için çok pişmanım !

az kalsın oquldan atılıyodum a.. xD
Az önce serverın birisini @!!! a indirdim. Çok pişmanım :bagirma

Belediye otöbüsünde büyük bir izdiham sırasında kısa etek giymiş yavru bir liselinin tampona acayip yumuldum çok pişmanım :yes

Buraya pişman olduklarımı yazsam topic yoğunluktan kilitlenir.Lucretius'a (-) karma veriğime çok pişmanım :D
:D:D SOnuncusu güzeldi.
Bende meslek lisesine gitmekle pişmanlık duyuyorum. Düz liseye gidip sözele girseydim daha iyi olurdu...
guzel bir bolumdeysen duyma, tr de uni. mezunlari i$siz geziyor, pc-kimya bolumlerınden bırıne gırdıysen rahatlıkla i$ bulabılrsın hatta cali$kan bi ogrenciysen uni. sinavlarinda cok yuksek puan(+)lar kazaniyorsun ilgili bolumlere, duz liselerdeki sozel bolumune radyo-tv tarih/cog veya dil bolumu okuycaksan giriceksin.
Novice
-14.8
05 : guzel bir bolumdeysen duyma, tr de uni. mezunlari i$siz geziyor, pc-kimya bolumlerınden bırıne gırdıysen rahatlıkla i$ bulabılrsın hatta cali$kan bi ogrenciysen uni. sinavlarinda cok yuksek puan(+)lar kazaniyorsun ilgili bolumlere, duz liselerdeki sozel bolumune radyo-tv tarih/cog veya dil bolumu okuycaksan giriceksin.
VladimiR : Az önce serverın birisini @!!! a indirdim. Çok pişmanım :bagirma

Belediye otöbüsünde büyük bir izdiham sırasında kısa etek giymiş yavru bir liselinin tampona acayip yumuldum çok pişmanım :yes

Buraya pişman olduklarımı yazsam topic yoğunluktan kilitlenir.Lucretius'a (-) karma veriğime çok pişmanım :D

>Ailen seni dünyaya getidiği için de oldukça pişma olmalı,
>Şahsen ebn sen ve senin gibi danalarla aynı düyayı paylaştığım için çok pişmanım,
>Vaktiyle kadınlardan "anamız, avradımız, yarimiz" diye söz eden şair de senin gibi danalar yüzünden bu dizeleri yazdığına pişmandır sanıyorum. Umarım bir gün kızın olur diyorum.
>Sunucusunu indirdiğin kişide böyle danaların bulunduğu bir dünyada iyi bir şeyler yapmaya eğlendirmeye çalışmaktan çok pişmandır sanırım.
>Biraz daha yazmaya devam edersem söyleyeceklerimden pişmanlık duyabileceğim için burada bırakıyorum.

özürlü canlıları bu dünnyada yaşatmayacaksın, beden hastalanmasın diye, Hitler mantığı.. bize Hitler lazım..
Okulu bıraktığım için pişmanım :kizgin
Sırnaga gidip töreristlerin canına okuyamıyacagıma cok pismanım ! :(
Fazla deliyürek vari diziler izlememek ve,

Yaşadığın ülkede bir terör örgütünün nasıl varolduğunu, neden varolduğunu, vatandaşlarının neden ülkesine karşı savaşabildiğini, asıl canına okunması gerekenin kimler olduğunu kavramak gerekiyor.

Bir teröristin kaç dini kaç siyasi oyunun sonucunda şırnakta askerinle savaşabildiğini bir düşünmeli.
@Atacker yanlış yerlerde, yanlış zamanlarda, yanlış cümleler kuruyorsun.
Konu ile hiç bir alakası yok konuyu saptırmayalim lütfen.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.