Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Doğduğuma pişmanım. :)
atacker hitler lazım derken?Bahsettiğin faşistin kaç bin masumun canını aldığını unutma.Eminim şu an o cehennemde yanarken pişmanlık duyuyordur.Bu arada okumak çok önemli arkadaşlar ülke meseleleriyle siyasetle ilgili yorum yapmadan önce 2 kere düşünün dogmatik düşünmeyin.Neyse konuyu saptırdığıma pişmanım.
2 senelik kız arkadaşımdan ayrıldığım için pişmanım.
Kanglaoo : @Atacker yanlış yerlerde, yanlış zamanlarda, yanlış cümleler kuruyorsun.
Konu ile hiç bir alakası yok konuyu saptırmayalim lütfen.

Elimde olmadan gördüğüm, konu ve cümlelere biraz fikir, biraz da düşünce katmak istediğim için pişmanım.

Reklamsız topicler açtığım için de pişmanım.
Ya arkadaşlar biraz daha ciddi nedenlerdenbahsedin.
Ufak şeyler bunlar :)
Evt biraz itiraf gibi olucak;

1. Okulu Bırakmak oldu.
2. Gene çıraklık okulunu bırakmak ol
3. Bir Kız için 92 ytl [eski parayla92.000.000] telefon faturası ödedim karşılıksız bir şey için.
4. Evlenmek için çok erken davrandım.
Bunlar yapmak tan pişman olduğum bazı şeyler :)
Neyse Kendinize iyi bakın siz benim yaptıklarımı yapmayın .
bu topice mesaj yazdıgım için pişmanım :)
Niye yazdın o zmn :)

Yani Yazarken Pişman oldunda niye okey ledin :)
Amesron : Doğduğuma pişmanım. :)

Amesron yannıs yazmıssın.Dogduguna sükretcegine pismanım diyorsun.Bir sürü Ruh icinden sende geldin aramıza.Suan belki olmayabilirdin bu cümleleri yazamayabilirdin.Bunu yapabiliyorsan 2 gözünle görüp 2 ayaginla yürüyp 2 elinle istedigini yapabiliyorsan allah'a Sükretmelisin.Cünkü Dogmak kelimelerle anlatılcak bisi deyil.Dünya'ya geldigime cok seviniyorum ve hic pisman degilim.

Aslinda
Hayatta yaptıgım kararlardan hic pisman olmadım.Cünkü o kararı ߀n verdim.Yaptıgım Hatayi Düzeltemem..Bir sey yaptıysan onun geri dönüsü yoktur.Olsa bile gec kalmıssındır.
Silindi
Banned
-2
1-İnsanlara guvendiğim için pişamın
nedeni:
Çok kazık yedim
2-Eski devlet okulumda peruk takan hocanın derste perugu cekip okulu bıraktırdıgım için pişmanım(Ama Zevkliydi)
Nedeni:
Her zamanki gibi bir ingiizce dersiydi sıkıcı ve konular basit dusunsenize ilkokul 1 den beri ingilizce dersi goruyorsunuz lise 1 geliyorsunuz ingilizce gordugunuz konular renkler aylar sayılar tabiki insan derste sıkılıyor arkadaslarla sınıfın en arkadasında kosede oturduk 4 kişi 2 kız 2 erkek hoca anlatıyorda anlatıyor fırlamayız ya kızlar bize dogru dönmüşler oyun oynuyoruz bir anda konu nedense imamatip liselerine geldi ve oradaki kapalı kızların mevzusu acıldı. Ve hatırladıgım kadarıyla dialog:

Berk:lan oglum bu hocada kapalı.
Ben:Neresi kapalı lan gormuyormusun acık dısardamı kapanıyor.
Berk:Peruk takıyor normalde kapalı okulda yasak ondan.
Ben:Harbimi diyorsun lan.
Berk:Vallah oyle cek bak istersen.
Ben:Cekrim lan ne varki
Berk:B*k cekersin nereye cekiyorsun g*t ister
Ben:Bosuna cekmem oglum ben idda koy her turlu
Berk:Sen hocanın perugunu cek 1 aylık oglen yemegini ben alıcam.
Gizem:Salakmısınız ya boşverin
Berk:Boşver bırak ceksin okuldan atılcak gorcek ondan sonra.

Tabi kız dedi ya bende gaza geldim

Ben:Cekicem lan buraya gelsin.
Berk arkadasım parmagını kaldırır ve hocayı defterindeki bir kelimenin anlamı için çağrır hoca gelir ve sonrasında olan olur.

Bunu yaptıktan sonra hoca aglayarak sınıftan cıktı ve bir dahada gormedim kurul toplandı ve sadece 3 gun uzaklaştırma aldım bunu yaptıgım içinde pişmanım. Ama dediğim gibi o anda o anı yaşamak çok farklı ama düşündükce pişman oluyorum =)
:D:D

ByTymaron Hocaya yazık olmuş üzüldüm onun için :)

Yaptıgın ayıp :((
Alıntı

atacker :
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
VladimiR : Az önce serverın birisini @!!! a indirdim. Çok pişmanım :bagirma

Belediye otöbüsünde büyük bir izdiham sırasında kısa etek giymiş yavru bir liselinin tampona acayip yumuldum çok pişmanım :yes

Buraya pişman olduklarımı yazsam topic yoğunluktan kilitlenir.Lucretius'a (-) karma veriğime çok pişmanım :D

>Ailen seni dünyaya getidiği için de oldukça pişma olmalı,
>Şahsen ebn sen ve senin gibi danalarla aynı düyayı paylaştığım için çok pişmanım,
>Vaktiyle kadınlardan "anamız, avradımız, yarimiz" diye söz eden şair de senin gibi danalar yüzünden bu dizeleri yazdığına pişmandır sanıyorum. Umarım bir gün kızın olur diyorum.
>Sunucusunu indirdiğin kişide böyle danaların bulunduğu bir dünyada iyi bir şeyler yapmaya eğlendirmeye çalışmaktan çok pişmandır sanırım.
>Biraz daha yazmaya devam edersem söyleyeceklerimden pişmanlık duyabileceğim için burada bırakıyorum.

özürlü canlıları bu dünnyada yaşatmayacaksın, beden hastalanmasın diye, Hitler mantığı.. bize Hitler lazım..

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mesajları yukarıdan aşağıya doğru okuyorum ve Vladimir adlı vatandaşın yazdıklarını okuyunca hemen hemen düşündüklerinin aynısını düşündüm. +999

ve ikinci cümlenle bitiriyorum.

"Şahsen ben, sen (VladimiR) ve senin gibi danalarla aynı düyayı paylaştığım için çok pişmanım."
*xLeria* :
Amesron : Doğduğuma pişmanım. :)

Amesron yannıs yazmıssın.Dogduguna sükretcegine pismanım diyorsun.Bir sürü Ruh icinden sende geldin aramıza.Suan belki olmayabilirdin bu cümleleri yazamayabilirdin.Bunu yapabiliyorsan 2 gözünle görüp 2 ayaginla yürüyp 2 elinle istedigini yapabiliyorsan allah'a Sükretmelisin.Cünkü Dogmak kelimelerle anlatılcak bisi deyil.Dünya'ya geldigime cok seviniyorum ve hic pisman degilim.

Aslinda
Hayatta yaptıgım kararlardan hic pisman olmadım.Cünkü o kararı ߀n verdim.Yaptıgım Hatayi Düzeltemem..Bir sey yaptıysan onun geri dönüsü yoktur.Olsa bile gec kalmıssındır.

Ben şaka olarak söyledim onu tabiiki her zaman halime şükrediyorum.
Dün sinemada aptalın birini dövmediğim için pişmanım!
Sende herkesi dövüyon maşallah

bu zamanda çocuk oldğum için pişmanım

Selizarla tanışmam encok pısman oldugum konudur adam yazdıgı tum trojan ve viruslerı bende test edıyor adamın sayesınde c: d ye deepfreez yukledım :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.