Silindi
Evet anlatmakla olmaz, bilenler kullananlar etkilerini görenler buraya yazsın :)

hayal ettiğini görürsün karşında
kaç yıldan sonra ilk mesajım.

artık reçeteli zaten ilaçları kötüye kullanmak yanlıştır,doktora sormadan ilaç kullanmak feci sonuçlar doğurabilir.

Bu konu dogalgaz tarafından düzenlendi(2012-05-27 01:14, 11 yıl önce)
dogalgaz : kaç yıldan sonra ilk mesajım.

artık reçeteli zaten ilaçları kötüye kullanmak yanlıştır,doktora sormadan ilaç kullanmak feci sonuçlar doğurabilir.

Hangi hastalığı tedavi ediyormuş, merak ettim doğrusu :)
Hahaha, yıllar önce lise 1 de arkadaş gecenin yarısında balkonda batman ile sohbet ettiğini hatırlıyorum. Ben ilacı çok fazla almasamda arkadaş sohbete zorla benide dahil etmişti :D

Ayrıca ilacı aldıktan sonra pişmanlık fayda etmişcektir bildiğim kadarıyla antidoru yoktu. Paşa paşa çekeceksiniz yan etkilerini.

Ayrıca 1 hafta güzelce bir yumuşatır sizi, bende zamanında kullanmıştım. Mazallah aletiniz kalkmaz :D

Bu konu ^Avatar^ tarafından düzenlendi(2012-05-27 11:15, 11 yıl önce)
Silindi
Banned
0
Eczanelerde hala recetesiz veriliyor diye biliyorum kafası 1 gün sürüyor sadece 1 gün uykusuzluk mide bulantısı yapıyor bence en büyük dezavantajı sürekli su içip geğiriyorsun :D 15-20 tane ideal :)
15 den fazlasını göremedim ama 15 tane ile yunuslar ile yıldızlarda koştuğumu hatılıyorum... :) Bence Çok sakıncalı melankolick bir anda alırsanız in.tihar eğiliminizi artırıyor.
buneki uyarıcı maddemi? ergenlik test ilacımı?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.