Arkadaşlar avea öğretmen hattım var ve 814.00 küsür ytl telefon faturam gelmiş. Sadece mesajlastım en fazla 20-30 arama yaptım sizce normalmi bu fatura ve avea sabit hatlarda mesaj ücreti nekadar?
hiç normal oldugunu sanmıyorum dökümanına baksan iyi olur bence..
saçma :D bence iyi oturtmular yada bi hata yapılmıştır
bencede şikayet et böyle bişeyin olması imkansız
Avea'da bir b*kluk var bence.Banada her ay konusmama ragmen 210 150 300 ytl arası para geliyor.
E yuh bu ne be
814.00 ytl'ye santral kurarsın kendine yetmez bide burdan milleti konusturursun. saka bi yana derhal itiraz et 20-30 mesaj ile bu para gelmez gelemez.
avea çoşmuş he 3G ye geççem die millete fazladan fatura kesior:((:((
avea öğretmen hatlarında sana gelen mesajdan da para alıyorlar yani birisi sana 10 mesaj attı sanki sen 10 mesaj atmışcasına para alıyorlar birde vergi yüzdeleri çok yüksek buna karşın da fiyatlandırmaları çok düşük gibi görünüyor yani 1 mesaj 11.4 ykr olarak görüüyor fakat vergileriyle 80- 90 ykr oluyor birde ne kadar cok konusursan okadar cok vergi ödersin yani 15 ytl lik konustun 2 lira vergi ile 17lira ödüyon ama 100 lira konustun 35-40 lira vergi ile 130-140lira ödünyon... ama yinede illaki bi b.kluk var gibi seninkinde...
814 YTL ye 1 yıllık uo sunucusu alırsın be oha artik daha neler 814 ytl olamaz olmamalı avea nın kazıgı benıde bı aralar garip garip yerlere benim iznim olmadan kayit ettirmişti ne sinir oldum her hafta 50 kontor gıdıodu bısı yapmadıgımdan delirdim aradim tum geçmişimi araştırdılar megerse ismini bile ilk duydugum bişiye uye etmısler beni her hafta 50 kontor trınk gıdıyormus ara konus geçmişini iste
arkadaşım bir avea merkezine gidip bu konuyu onlarla konuşursan bu olayda yanlışlığın olduğu anlaşılır ve faturan yeniden düzenlenerek sana geri verirlir bütün şirketler yapar turkcell vadafone hatta tedaş fln bile yapıor bunu benim ve ailemin kaç kez başına geldi onlar düşünüyoki bi keriz çıkar bunu öder hiçte bişey sorgulamaz ama dedimi yaparsan olay çözülür ...

Bu konu Naughty tarafından düzenlendi(2008-12-04 20:06, 15 yıl önce)
vodafone telsim değilmi? arkadaşın hattı avea. ne alakası var vodafone la
Dreamer : vodafone telsim değilmi? arkadaşın hattı avea. ne alakası var vodafone la

ben avea yı vadafone die karıştırmışım prdon :D
bende kiz arkadasimla 3 - 4 gün mesajlastim toplasaniz 120 mesaj + konusma süresi 10 saat olsun 400 ytl geldi fatura anlamadim gitti avea ikimizde..
Nemesis Bence Mesajları Abartıysan 500 750 Mesaj Çektiysen ve 20 30 Arama En Az 5 dk'sa İiyi Gelmiş

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.