Mart ayının daha 11'i olmasına rağmen kotada sınırları zorluyorum. Hedefim 1tb fakat bu ayın ilk 4 günü indirme yapmadığım için 900 gb de kalacağız gibi. :)

Ödül var heralde 1TB yaptıgında ? :D
Ödül yok ya kim ödül verir bize :) Arşivcilik yapıyorum o yüzden böyle. Maksat TTnet'i sömürmek. :)
Evden fln mı giriyorsun okuldan mı maşallah.Bende 1mbit limitsiz var max 102gb görebildim sınırları zorlamaya çalışmadan.
TTnet yeni bir uygulamayla bazı kullanıcıları takiba alıyor diye biliyorum. Haberiniz olsun :)
Evden giriyorum. Beni takibe alsalar kurtulma şansım yok valla. Biz üretici değil, tüketiciyiz derim ancak. :)
Syntax : Evden fln mı giriyorsun okuldan mı maşallah.Bende 1mbit limitsiz var max 102gb görebildim sınırları zorlamaya çalışmadan.

Tam anlamıyla 1 mbiti 7/24 kullanırsan en fazla 320 gb veri alış verişi yapabilirsin.

Ekleme = KD: Noname senin de avatarında eskiden rüzgarda ceketi savrulan bir japon animesi vardı sanki ? :p
7/24 kullansam gelecek elektrik faturası paha biçilemez :)
Syntax : 7/24 kullansam gelecek elektrik faturası paha biçilemez :)
Infernus Helal sana dostum !
Ekleme = KD: Noname senin de avatarında eskiden rüzgarda ceketi savrulan bir japon animesi vardı sanki ? :p

doğru bak bende bişey eksik diyorum :D
ttnete k.g.
kablonet'e geçin keyfini çıkarın :) 4 Gb Yaklaşık = 25 Dk'da indiriyorum. 3-4 Mbps arası hızla çekiyorum.
Ayın 29'u ve 1 tb downloadı yaptık.

Ben senin yerinde olsam TTNet'in arayıp ödül isterdim :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.