Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Türkçe sözcükler kullanmaya özen göstermelisin 10urlz11.
Haha 17ye çok güldüm
Branxian . . konusmam sadeje behni iLgilehndirir diye dusunuyoruhm :)
Katılmıyorum! Senin Konuşman onuda ilgilendirir benide ilgilendirir tüm Türk Milleti'ni ilgilendirir!
Türkçe'nin bu şekilde yok olduğunu fark edemiyormusunuz ?!
Ayrıca forum kurallarında olması lazım bunun ?:O_o
Pyscho eline sağlık çok güzel paylaşım ayrıca 10urlz11 Senin konuşman herkesi ilgilendirir. Benimle Turkche Konuşma !!
onlara küçücük bir şey alın sizden iyisi yoktur onlar için anladınız siz onu :p
Paraya Bakmam DerLer Fakat Paraya Bakarlar :selektor
7-) "Aaaaaeeyayayay iiinaaağğğğnnnmmııığğğğyyyoooğğğğğ- - - - - - - - - - rrruuuuuooommmmm m, ciiidddiiiiiğğğğymiiisiiiiııııaannnn, aaaaayyyyyy çuuuooookkkk tııııaaaattttLLııııaaaaa" gibi angutça bir konuşma diLLeri wardır.

Burası hoşuma gitti:)

Hepsi doğru.
[Narcotich] : 7-) "Aaaaaeeyayayay iiinaaağğğğnnnmmııığğğğyyyoooğğğğğ- - - - - - - - - - rrruuuuuooommmmm m, ciiidddiiiiiğğğğymiiisiiiiııııaannnn, aaaaayyyyyy çuuuooookkkk tııııaaaattttLLııııaaaaa" gibi angutça bir konuşma diLLeri wardır.

Hepsi doğru.
Başıma geLen Bir oLay 8)
O konuşma zaten bitiriyo beni patlatıvercen ağzına bitane :)
Pyscho_Teller :
[Narcotich] : 7-) "Aaaaaeeyayayay iiinaaağğğğnnnmmııığğğğyyyoooğğğğğ- - - - - - - - - - rrruuuuuooommmmm m, ciiidddiiiiiğğğğymiiisiiiiııııaannnn, aaaaayyyyyy çuuuooookkkk tııııaaaattttLLııııaaaaa" gibi angutça bir konuşma diLLeri wardır.

Hepsi doğru.
Başıma geLen Bir oLay 8)

Tam bunu soylerken .. cakicaksin bitane xD duzelir konusmasi..

Ornegin : iiinaaağğğğnnnmmııı ğğğğyyyoooğğğğğ- - - - - - - - - - rrruuuuuooommmmm m

iiinaaağğğğnnnmmııı [ Çat, Küt ] İnanamıyorum.? :)
Expert
34.0001
tam ayar olduğum kız tiplerini gördüm yorum yaparım diycektim 10urlz11 ın mesajlarını görünce daha fazla ayar oldum.Bu nasıl bi yazı biçimidir. Allah ıslah etsin..
siz boyle abuk subuk konusunca inan ben daha fazla ayar oluyorum .. sahnki bana tam tamina turkce konusuo..

gördüm yorum yaparım diycektim 10urlz11 ın mesajlarını --------diycektim degil - diyecektim
Bu nasıl bi yazı biçimidir --------- bi deil bir..

biz turkcemizi biliriz. . kimsede hesap soramaz nasil konustugm hakkinda.. kafaniza gore takilin.
Expert
34.0001
Türkçe bildiğini varsayıyorum ama özentiliğinden kurtul ondan sonra benim hatalarımı kontrol et. sahnki vs bunlar nedir ya..

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.