Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Eyfel Kulesi'nin en üst katında, balkonu çevreleyen korkulukların üzerinde, "Gülü bir gün, seni her gün, gülü solana kadar, seni ölene kadar seveceğim" yazıyormuş.

Notre Dame Kilisesi'ndeki kulenin en tepesinde, doğu tarafına bakan duvarda koca koca harflerle "T.C. EMİNE" yazısı varmış.

Avustralya'daki ünlü Bonde Plajı'nı çevreleyen duvarın bir yerinde devasa harflerle, "Nuray, ara beni kuşum" yazıyormuş.

İsviçre'nin Basel kentindeki en büyük kilisenin duvarında, "İbrahim Tatlıses tek tek" yazıyormuş.

Suudi Arabistan Medine Garı'ndaki istasyonun duvarında, "Tekrar geleceğiz" yazıyormuş. Altında da, "Osmanlı" imzası varmış.

Malum, Londra'nın Greenwich kentinden, 0 (sıfır) meridyeni geçer. Temsili olarak, duvara metalden bir çizgi çekilidir. Tam o çizginin yanında, duvarda, "Burayı da gördüm ya, artık ölsem de gam yemem!" yazıyormuş.

Meksika'daki Maya Tapınakları'nda, en büyük piramitin bir odasının duvarına, "Ne mutlu Türküm diyene!" yazısı kazınmış...

:D
:D:D yaparlar dogrudur.
Türk insanı işte gittiği her yerde bi imza bırakıcak :)
Özelliğimiz budur :=)
Aynen gittiğimizi belli ederiz ;)
8)
Bir farkımız olsun dimi :yes
Orjinaliz. O mekanda Türk'ün yaşadığını sadece bu şekilde bile anlayabiliriz :D.
Millet olarak farklıyız :)
Doğruluğu tartışılır ama komik eline sağlık :)
Pervert Teller:
Notre Dame Kilisesi'ndeki kulenin en tepesinde, doğu tarafına bakan duvarda koca koca harflerle "T.C. EMİNE" yazısı varmış.

Bunu ben aradım buldum bunun doğruluğunu garanti edebilirim ama diğerlerini bilemem :)
ŞeKlimiz OlSun
T.C Eminenin yakınında biyerde de Polat Alemdar Buraya da gelecek yazıyordu :)
İŞte Bu bea :D
Novice
0.6
Doğruluk payı nedir bilmem ama güzelmiş :D
Beyaz sarayada ben yazıcam bişiler.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.