Sigara Kendini Başkalarına Kanıtlamak İcin İcilmez PisklojiyLe aLkalı Birisi dert ten İcer Birisi Zevkden İcer

msL ben Zevkden İçiyorum. :) YanLış Bir Düşüncen Var:)
İlk başlayış anını söyledim. Birşeyi içmeden zevkini anlayamassın içmende bir sebep vardır.
Winston ama ben çok az kullanıyorum ne saman annemlere kızsam 1 paket alır içerim
Novice
0.6
winston box günde 2 paket :(
Hiç kullanmıyorum.
10 Kişilik arkadaş grubumda bir ben içmiyorum.

'Sigara içmek kan akışını yavaşlatır ve cinsel iktidarsızlığa neden olur" ;-)
Evet, ne zaman ayrıldımki :)
Malbora Mentollü
Malbora
Winston Box
Etrafımdakiler içince içmiş kadar oluyom. Dumanı da aynı etkiyi yapıyo. Tabi rahatsız oluyom ama napçan tutturmuşlar bi sigara alışkanlığı :D
Zonguldak Endüstri Meslek Lisesinde yaklasık 2500 grenci var ve bunun 2250 si veya daha fazlası sigara iciyordur :( tenefuslerde tuvaletten yangın varmıs gibi duman cıkıyo :( keşke bütün dünyada sigra yasaklansa hiçbiryerde içilmese çok güzel olur :)
[Taylan] : Valla liseye geçtkten sonra kendimi başkalarına kanıtlama gibi bir aptallık içerisine düşmediğim için sigaraya başlamadm

işte bu :D beni söyledi sanki :D:D:D
bende sigaraya başladım yıllar önce ama ne arkadaş çevresi nede özenti bnmki uzun hikaye ailemle ilgili :S
[Falcon] :
mert21 : 10 Kişilik arkadaş grubumda bir ben içmiyorum.

'Sigara içmek kan akışını yavaşlatır ve cinsel iktidarsızlığa neden olur" ;-)

=) Bence Sigara İçende Daha Çok Azgınlıq Başlıyo =)

Adamın Bi Elinde Sigara Bi Elinde Kız Pehh :D

Orda cinsel iktidarsızlığa neden olur yazıyo bu sende ne anımsatıyor?

Azgınlık ayrı bişey ''Kısırlık'' ayrı bişeydir,+ Adamın bir elinde sigarası diğer elindede sevgilisi varsa bu seni ilgilendirmez, büyü aynı şeyler sendede olur.

Ben diyorumki her topic'de elini burnuna atma.
Mistick : Zonguldak Endüstri Meslek Lisesinde yaklasık 2500 grenci var ve bunun 2250 si veya daha fazlası sigara iciyordur :( tenefuslerde tuvaletten yangın varmıs gibi duman cıkıyo :( keşke bütün dünyada sigra yasaklansa hiçbiryerde içilmese çok güzel olur :)

Bende ole istiyorum fakat yinede kapali alanlarda sigara yasagi geldiginden beri belli bir azalma var gibime geliyor...

Ama ne yapsinlar insanin kafasi esince sinirlenince sigarada ne buluyor anlamiyorum cidden galiba sigara insanin rahatlamasina yardimci oluyor :(
:D:Dd.

doğru söylüyorsun kardeşim

bu arada arkadaşlar demin resimlerde bir sorun çıkmıştı güncelledim bir bakın yorum yapın pls

https://www.ultima-strike.com/forum

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.