NE rezili be :D neyinmi solicenki :D ve ayrıca telekinezi felanda yapamıyo :D bikere sansına televizyon kapanmıs bikerede muslukdan basınclı cıkmıs su sansına :D yapıyorum diye geçiniyo
Mistick : :D Hİkayemi 2 saat anlatıyosun tam uykuya dalcakken bi bagırıyosun ondan hopluyoz yoksa :D hikayeyle alakası yok :D

öçd afhdadsahfgsdhf aynı benim taktik lan :D

benim hikayem söyle .

zamanında bir karı koca varımış . adam kılıbıkmış kadın kumarcıymış adam cok zenginmiş adam vasiyet etmiş ölnce bana altından bot yaptırıp ayama giydir die adam ölmüş kadın botu yaptırmış giydirmiş kadın kumar oynamış cok zengin olmuş sonra pokere devamken birden bütün servetiini kaybetmiş gitmiş mezarlıga kocasının tabutunu acmış ayagını kesmiş botu satmış cok zengin olmuş bi gün kapı TAK die calmıs kadın bakmamıs TAK TAK die calmıs kadın pencereden bakmıs ayagı olmayan birini görmüs TAK TAK TAK die calmıs kadın kapıı acmıs bi bakmıs kocası kocacım nasılsın konusmuslar kocacım kahve yapimmi demis kahvesini yapmıs adam iciomus sonra bi an sessizlik olmus hanım benim bot nerde demiş. bilmem demiş. nerde demiş bilmem demiş.adam gitmiş.

hikaye bu istediniz yerde manyakca bagırabilirsnz arkadaş ayran içerken anlattım bunu cocuk ayranı pantolunun her yerine döktü bütün okul kantini kopuor kameralara gectik :D:D . ama adam sizi tam böyle merakla dinlerken bagıracaksınız :D
@furkan
Allahaşkına saatide balına mı bozdum :D Telefonu açmadan kim olduğunu ve o gün midesi bulandığı için beni aradığını nerden bildim? Hıııı?
televizyon kapandıysa elektrik kesilmiş olabilir,tv kablosu yanmış veya o prizde sorun olabilir.

su çıkması ise suları kesmişlerdir suyun açma yerini döndürürsen ve su vanalarını birden açarsan basınç altında birden su gelir :P
:D Hıı şans :P ona bakarsan bende saati yavaslattım kagıdı fıldır fıldır dondurdum :D hatta saat bozuldu 3 gun sorna calısmaya basladı :D
oda bişeymi:selektor

ben saatin yelkovanı felam istediğim gibi döndürebiliyorum

nasılmı ?

bir mıknatıs bir saat

iş bitiyor:D :kikirik
:D biz bosunamı okadar urasıyoz yane :O_o :yes
tabi yaw bende ne numaralar var daha bilsen :P
dsasad ıff bYk .xS
Kuşlar hadiyin iyi geceler ben yatıyorum uykum geldi Hepinize İyi geceler.

Bu konu Mistick tarafından düzenlendi(2008-11-15 00:12, 15 yıl önce)
**Bilocan** : Ulan şimdi pudingi hazırladım biskivüleri de koyacam 6 paket puding yeter mi? Bi de 4 ü çikolatalı 2 si muzlu karışık olucak artık :D 3 kat olmadı 2 kat yapıcam.

Sen o puding'le 2 katı çık bizde u-s aile'si olarak 3 kat kaçak çıkarız puding'ine :)
Yeterki sen 2 kat'ı yap..
iyi geceler sana:)
Nasılsınız kuşlar ?? :asik2
iyiyiz sen ?
İyidir axons sen ? :huh

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.