Novice
-0.500001
Vlla Bnm Babam Azrail Galiba :(
sokaktaki kankam nasılsa babam da aynı onun gibi cok iyi arkadaşız cok iyi espriler yaparız birbirmize yani 2 arkadaş gibiyiz bende babamdan feyz alıp evlenince cocuklarıma karşı böyle olmayı planlıyorum arkadaşlar bence cok güzel bi duygu
Novice
-0.500001
Ya Benim Babamda Derslerim ii Olsn Ondan iisi Yoktur Her istediimi Yapar Ama Yazılıda Bi Kotu Alıım Anında Dier Yuzunu Gosterio..
abi benim lisemin bitişinin 2. senesı oluyor ve lise 1 de 6 tane 1 ve 4 tane 0 getirdim bana dediği hadi olum az gayret et duzelt sunları dedi
lise 2 de 6 tane 1 getirdim az kaldı 3 de hiç getirme oglum dedı tabi lise 1 in ılk ayında 19.5 gun devamsızlıgım oldu lise 2nin 2 .aylarında 19.5 gun yaptım lise 3 te senenin son 1 ayına kala 12 gun yaptım son hafta gelmedım ve sene sonu 1 adet bile zayıf getirmedim ve 1 ay bekledim 1 tane matematık dersinden borçlu kalmıştım onuda verdım ve dediki bak sonunda başardık dedi yani allah herkeze boyle babalar nasip etsin sizde ogullarınıza inşlh böyle babalar olursunuz diyorum arkadaşlar
:D ole babaya can kurban :D
vallahi abi dünya iyisi babam var ama sinirlenince of bbasını bile tanımıyor :) hergun bi taksi söförü dövüyor :D
onu bırakında ben tırsıyorum ya :bagirma az once ısıklar kapalı pc basında oturuyordum odamda birden tvana bi baktım garip bi ışık gordum hemen kayboldu ben hemen ısıgı actım kulaklıgı son ses actım muzik dinliyorum suan sanki arkamda biri varmıs hissine kapılıyorum surekli arkama bakıyorum ve golgeler goruyo gibi oluyorum :bagirma ya baya tırsmaya basladım içeri gidicem simdik iletişime geçmek istiyorum tırsıyorum iletişime geçmeye calıstıkca gordugum seyler artıyo

Bu konu Mistick tarafından düzenlendi(2008-11-15 22:48, 15 yıl önce)
oh beah fireworks ü indirdim.

kuruyorum şuan:)
Arka sıradakileri izleyen varmı sizce yarin ne olacak ?
Noldu ki Arka Sıradakilerde?
ben izliyorum ama en son bolumunu izleyemedim :( bilemiyorum
mistick takma kafana oyle şeyleri yoksa kurtulamassın abi son saate giriyoruz arkadaşlar
beyler bana music , video vs indireceğim limewire gibi bir program vericek varmı ya xS muhtacımm xD
aranızda daha önce ogame oynayan veya oynuyor olan varmı ?

her türlü yardım edebilirim onlara :)
Günaydın kuşlar

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.