Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
Öncelikle herkese selam,

Kullandığım mail adresim @w.cn diye başlıyor. Bir çoğunuz biliyorsunuzdur. Fakat bu sabah hesabıma girdiğimde;

"Henüz gelen kutunuz yok
Windows Live Hotmail için kaydolun ve büyük miktarda depolama alanına ve mükemmel güvenliğe sahip ücretsiz, özelleştirilebilir bir gelen kutusuna sahip olun.
Not: Hotmail kullansanız da kullanmasanız da her zaman kişi listenize gidebilirsiniz.
"

Yazısı çıkıyor ve maillerime giremiorum. Aynı şey sizdede oluyormu ??
Hayır bende sorun yok ben normal girdim ve msn'deyim.
Ve birçok kişide msn'de sorun senin "@w.cn" hesabından kaynaklı sanırım.
HP-Nexiel : Hayır bende sorun yok ben normal girdim ve msn'deyim.
Ve birçok kişide msn'de sorun senin "@w.cn" hesabından kaynaklı sanırım.

+10000000000000
Yok msne girebiliyorum bende ama mail kutuma giremiyorum. Hayrettin bişey yaa neyse saolun :)
Bende Hiç Sorun Yok Mail + Msn Giriyorum ?
Hala giremiyorum. Saçma sapan yazılar çıkıyo. İşin yoksa bütün milleti başka msne topla :( Akşam akşam iş çıktı yaaa
Emailedemi Giremiyon.
Çözüm

Kolay gelsin.
@Leon Jade
Öncelikle çok çok çok teşekkür ediyorum (hatta hepinize) :) Bağlantına baktım okudum evet çözüm yolu var ama malesefki msn listemdeki kişilerin hepsi işlemi yaparken silindi :( Bu durumda buda bana ders oldu tabii.. okadar yahoo gmail hotmail vs vs varken @w.cn macera oldu bana. Tekrardan hepinize teşekkürler...
Benimkide w.cn ben listemi aldım da yaptım :) orda Önemli not olarak belirtilmiş:)
Tamamdır oldu. Eyvallah saolasında ben yinede adresimi değiştiricem tiksindim bundan :) Zaten milletede mail çektim dedim böle böle olay var falan filan. Çok saolun yinede :)
Hotmail gibisi yok :) reklam yapmış gibi olmayayım. :utangac1
HP-Nexiel : Hotmail gibisi yok :) reklam yapmış gibi olmayayım. :utangac1

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.