Yarın platoniğimle buluşucam sizce neler yapmalıyım 1 yıldır platonik =)Yarın buluşucaz ve aramız aşırı iyi öyle böyle değil sabahlara kadar telefonda konuşuyoruz.

Ey ultima sıtrayk ailesi şu kardeşinize taktik verin ! Peeeeh yılların Jr PlayBoyu ne hale düştü :(
ilkten ağırdan sat merhaba yavaş yavaş acıl
Zaten biliyor sevdiğimi =) Açılmama gerek yok sinemaya gidicez korku filmine sonra yemek yicez ama telefon açıyorum o kadar konuşkan insanım. Şaşırıyorum ne diyeceğimi bilemiyorum yüzyüze gelince

-Ersin selam
-Şey şeftalinin mevsimi geçti

-Ersin hangi filme gidelim
-Bahçelerde maydonoz yetiştiricem.

Eyvahlar olsun:O_o
:D:D:D
10 Numara :D
- Şşşeeey. Sana bir şiir yazdım
-Ay ersin çok romantiksin
- madem yüzme bilmiyorsun
Ne diye çıktın dağa
Ben annemi özledim
yaşasın 23 nisan

Nasıl şiirim ?

- Şey ersin çok önemli işim vardı unuttum.

Gibi birşeyler olur sanırım =) Ne yapıcam bilmiyorum herhalde ilk buluşmada direk sarılmıyım dimi ?

Bu konu |Holgora| tarafından düzenlendi(2008-09-03 12:34, 15 yıl önce)
:D:D
La olum palyançomuyum bi yardım edin paso gülüyosunuz :D
:D:D bak yine güldüm gördünmü :D
sen palyaçoluk yapıosun oda gülüo
Bu palyaçoluk değil sadece durumum yaşadım biliyorum eğer bilip bilmeden herşeye muhalefet olmaktan vazgeçip biraz konuya ayak uydursan insanlar tarafından terslenmezsin veya herkese karşı olup marjinal olma yolundan çıkarsan. Eğer o herşeye gülüyorsa bu benim suçum değil bi konu açtık illa insanın burnundan getirirsiniz. değil mi ? Attığın postlara baktım genellikle kavga çıkartmaya yönelik. Benimle aynı yaştasın ama neyse
tamam tartışma çıkmasın ben aşk meşk işlerinden anlamam cevap veremiyeceğim
İlkten el tokalaş baktın gözlerinin içine bakıyor uzan öp ardından ne yapalım de canın ne istior o ne isterse o gün onu yap elinden geldiğince göz içine bak eğer oda senin gözünün içine bakıyorsa el ele dolaşın sinemaya gittiğinizde korku sahnelerinde sana yanaşır ise elini omuzuna at yemek yerken çok güzelsin imiklerin çok tatlı gözlerin inci gibi vs. güzel sözler söyle teşekkür olarak sana bir öpücük verirse bu öpücüğü hayatım boyunca unutmıycam söyle elinden geldiğince sıcak olmaya çalış ve kızın üstüne asla gitme herşeyin zamanı var yawaş yawaş herşey ilerler yardımcı olmuşumdur inş :)
Bu Platonik Bir Aşk değilki eğer Seviyorsanız Birbirini :)
Ya aslında sevdiğinden emin değilim. Ama şu gerçek 1 yıl boyunca karşılıksızdı =) Yarın saat 12.30 da buluşucaz çok heycanlıyım sanırım gece uyuyamayacağım =)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.