kopartınız beni akşam akşam böle topicmi olur :D
Niye olmasın ?
valla billa yha :D
Siz yeniler bilmezsiniz önceden buralarda ne topicler vardı ^-^ Peeeh. Hayatı bi klavye birde mouse zannediyorsunuz. Bu forumun sohpet geyik topiği sadece uo ve cs için var değil mi ?
la eskiden ne topicler olurdu peh bilen bilir.birinide ben açmıştım :P
Harbi kız tavlama teknikleri falan ne günlerdi. Şimdi millet sömürmek için takılıyor burada. =D
istersen eski topicleri ara

ordan birkaç şey öğrenebilirsin.ama komedi genelde.makara topicler oldu oraları yaw:D
nası desem bırakma kendini :D başta kıza yawsama biraz soguk dawran :D sora baktın pas verdi gerisi artık o ana kalmıs elini mi tutarsın seni sewiyormm u dersin :D bilemicem
Adam age of oynuyor sanki anlatışa bak :D

Nasıl desem bırakma kendini. En başta direk savaşma soğuk davran. Sonra baktın sana saldırıyorlar gerisi sana kalmış savunurmusun yoksa sende atağa mı geçrsn :D
bu forumu uo ya başladımdan beri takip ediorum 2005 gibi bşladım sanırsam neyse ilk başta takip etmemin amacı uo hakkındaki sorularıma yanıt bulmaktı fakat iş yavaş yavaş geyiğe kaydı ee tabi geyiğe kayınca benim gibi geyik bi insan üye olmasında nabsın 2007 gibi üye oldum 2007 dede güzeldi burası geyikler fln uo muzuda oynuorduk ama şu an gerçekten o durumdan uzakta bi görüntü çiziyor burası :( . neyse ben lafa gireyim hemen holgora bence hemen kıza yavşama arkadaşların dediği gibi agırdan al biraz eğer kızı anlamaya çalış böyle ne hissetini fln kız ın ssenin gözünün içine bakma ihtimali oldugu gibi utanıpta bakamama durumuda var eğer sen bu ince aralıkta ne durumda oldugu anlarsan kızın kazanırsın age of diyimiyle you victory :D ztn herşeyin ilk buluşmada olcak die bişey yok ama kız klavyecide cıkabilir bunu unutma . herneyse ii akşamlar ii ramazanlar

( not : bu acc yi kuzenim kullanıor amacı uo serverı acmak burdan yardım isteyebilir yardım edin :D )

saygılar

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.