Evet arkadaşlar bu sene ki ygs ve lys'ye kimler giriyor bakalım? (benden başka) ;)

Ve deneme puanlarınızı ve netleride yazarsanız iyi olur.

Şu zamana kadar en yüksek 370 yaptım ygs'de.
YGS gireceğim hiç kendimi denemedim barajı geçip lys'ye hak kazanmak istiyorum. LYS 5 gireceğim başkada girmiyorum bu yüzden rahatım :) Eğer kazanamazsam ve ygs barajını geçersem ki herkes geçer diye düşünüyorum aklı başında olan her insan tabi, sonrasında polislik için başvuru yapacağım ama önceliğim lys 5 tabi
En fazla 298 puan aldım.

Askeriye düşünüyorum.
Bende Pmyo düşünüyordum tabi en kötü. Ama akademiye girmek istiyorum ve puanımda yetiyor. Azcıkta toprille tamamdır ;) geçen sene ygs 300le aldılar en son 280 puana çektiler. bu sene dahada düşer merak etme.
Hiç kendimi test etmedim yada çok çalışmıyorum, barajı az geçersem ki geçemeyeni dövüyorlar(Geçeceğimi biliyorum) Okan yada Bilgi ye gideceğim. Eğer ki tutturamazsam son tercihim Girne Amerikan olacak. Maksat üniversite mezunu olalım :asik2
Some_one : Hiç kendimi test etmedim yada çok çalışmıyorum, barajı az geçersem ki geçemeyeni dövüyorlar(Geçeceğimi biliyorum) Okan yada Bilgi ye gideceğim. Eğer ki tutturamazsam son tercihim Girne Amerikan olacak. Maksat üniversite mezunu olalım :asik2

Özel üniversite düşünmüyorum ama maksatlarımız aynı :)
Bütün arkadaşlara başarılar aynı dert bende de var fakat puanımı hatırlamıyorum :)
Vallahi bende istemiyorumda, devlet kazanabilmek için çok çalışkan olmak lazım ki buda bende yok.
Zeki bir kişiliğe sahip olduğumu biliyorum allaha şükür fakat biraz üşengec ve tembel olduğumuda biliyorum önemli olan zekam değil akıl o akılda sanırım bende yok.
işte akılla makılla, zekayla falan ilgisi yok, mantığı kavramayla da ilgisi yok. adamlar önüne bir süre koyuyor, bu süre içinde bu soruları yapacaksın diyor. istersen mantığa hakim ol, sonuçta çözmek zorunda kalıyorsun oradaki şeyleri (tabi bunu daha çok matematik ve fizik için konuşuyorum). eh daha önceden bir çalışman yoksa, istediğin mantığı kavra, çalışmadığın için çok iyi bildiğin konuyu bile 1-2 dakikada çözesin. ama daha fazla şey çözdükçe, çalıştıkça artık göz aşinalığından mıdır soruyu görür görmez işleme koyuluyorsun. sorun da o zaten : çalışmıyorum :p. çalışmama huyum yüzünden de geometrim yerlerde, birkaç senem çöpe gitti hatta geometriden. bilgisayar ortamında çok basit geometri, bilgisayar sana istediğin trigonometri cevabını, nokta uzaklığını, her şeyi kolayca bulmanı sağlar. iş kağıt üstüne gelince, yorum yok. mesela iş güç enerji konusuna hakimim diyelim, eh pratiğim yok, karşımdaki soruyu işlemi işlemine çözmem lazım kesin cevaba ulaşmak için. kısacası hepsi zamanla ilgili. seneye işim zor.
ben 260 aldım dershaneye gidiyorum haha :D saka gibi ya.(ama dershanenın ilk sınavından : D şimdi 4. sınavı olduk onlar kaç bilmiyorum geç yazıldım biraz dershaneye) 350 puan kurtarıyor beni hemen hemen.Yds okadar önemli değil etkisi yok gitceğim bölüme.Ve bu 2. dönem bilgisayarı kaldırıp 45 gün sıkı rejime girecem.350 lerde gezersem ne ala.Yaparım sanırım yükseliyor yavaş yavaş.

(sadece sosyal ve türkçe yapıyorum diğerleri puan vermiyor bile)
ne olmuş bu sisteme ne değişmiş arkadaş ya zamanında bir ÖSS vardı onunla sürüp geçiyordu devran YGS LYS çözemedim ben birader size kolay gelsin
Sağolasın bu sene giriyoruz fakat bende daha hiç çözemedim. Önüme koycaklarını yapıp vericem işte, sonuç ne olur bilinmez.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.