Beyler arkadaşımın bana hediye olarak bi zippo almasından sonra aşk doğdu içimde resimlerini de koyucam sizin eğer varsa sizde koyun. Bide numaraları var bu aletin ama çok zor hepsi yapılmıyo ve biraz eskimesi lazımmış kapağının falan daha dün elime geçtiği için eskitemedim daha :D güzelmi kötümü bide onları sölermisiniz...

süpermş eskiyince noluormus anlamadım :D
şuan sert kapağı o yüzden o hareket yapan adamlar gibi yapılamıyo bide şu çakılan yuvarlak yerinde gevşemesi lazım adam avcunun içiyle açıyo ben serçe parmağımla bile açamıyom sadece baş ve işaretle açılıyo şuan :D
benmki delik deşik durumda yıllardır elimde :D:D çok fazla yıprandı
Zippo yakmak bir sanattır. :)
Zippom Olmadi hiç :(
Lol aynısından bide bende var :)
fazla warsa ... :D
sahte zippo kullanıyorum. gerçegini bulamadıgım için :D
Expert
34.0001
eskitme derim, benim bile bi zippom vardı sigara içmememe rağmen.bi tutku kendisi =)
valla eskidi ama tüm hareketlerini öğrendm çok zor olanların dışında yenisini alcam bakalım düz siyahını daha güzel duruyo :D

bayram parası geldi bakalım ayırabilcekmiyim okadar para ona
Yerli malı,yurdun malı herkez onu kullanmalı

https://www.izlesene.com/video/komik_videolar-kibrit-zippoya-karsi/578092&ref=siteRelatedNamei // Sadece izleyin...Zippoya farklar attık =)
Çok güzelmiş Güle güle kullan :)

Bende Playboy Simgesi Olan bir Zippo gördüm acayip ho$uma gitti

Fiyat 68$
Kibrit videosundaki 3 hareketide yapabiliyorum artık :D biraz urasınca oluyo tabi en az 3 kutu kibrit gidiyo birde arada kazalar oluyo :D

Bu konu Mistick tarafından düzenlendi(2008-12-10 00:31, 15 yıl önce)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.