Silindi
Arkadaşlar , Antalyada olanlar için.

Galatasaray - Beşiktaş maçını bugün Antalya Galatasaraylılar Derneğinden izleyeceğiz.

Gelmek isteyenler

Grida City Otel'i içi antalya galatasaraylılar derneği. Grida city hoteli Dilek Sabancı spor salonunun yanındadır.

İletişim :

0555 812 41 02

Maç ücreti 5 ytl + 1 içecek beleş
Silindi
İnş berabere kalırlar :D
Silindi
Beşiktaç alır gibime geliyor.
Silindi
@TheRaskol
İşine yaradığından öyle geliyor bence :p Eğer Feldkamp söylentilerde olduğu gibi salaklık edip Lincoln'u kadro dışı bırakmazsa güzel bir maç olur.
Master
59.2997
Herkez kendi takımının kazanıcağını söylücektir :p Ben fenerbahçeli olarak izleyelim görelim diyorum :)
Silindi
Master
59.2997
İçimden Beşiktaş geçiyor ama beraberlik kokuyor.
Silindi
Master
59.2997
Bende fenerliyim (:
Beşiktaş alır alır.
Expert
34.0001
berabere kalsınlar bize yarasın ( hangi takımlıyım bilemediniz demi :p )
Master
59.2997
Hakan Şükür ve Lincoln kadro dışı kalmış şimdi haberlerde söylüo.
Evet Ya Şimdi bende gördüm :@

Ama Olsun..Disiplin daha önemli.Ayhan'da Yok ayhan olsa neyse.Bi Bakıma da iyi oldu.Bir Takımı Tek bir adam ayakta tutmadıgını inşallah Göstereceklerdir.
Silindi
Banned
0
Bence hiç güzel olmadı disiplin de önemli bir şey fakat disiplini sağlamak için bu kadar riske girilmesi gereksiz bence...
Bir Fenerbahçeli olarak Beşiktaşa Galatasaray önünde başarılar dilerim :)
@Bengal

Feldkamp Daha Önce Bir AÇıklama Yapmıştı.34 Maçın 34'ü de önemli Sadece Bunun Adı Derbi diye geçiyor dedi.Bu Maçta Değilde herhangi bir düşük seviye lig maçında da bırakması aynı şey anlam ifade ediyor Feldkamp için.Malubiyette olsa böyle birşey benim canımı sıkmadı.Bu Cesaretliği gösterebilecek seviyede bir takımız demkki.
Bence bunun adı cesaret değil intihar.. Belkide tam tersine Cesaretsizlik .. Lincoln ve Hakan Şükür gibi Gs için önemli futbolcular bugün sahada olmıcagı icin olası bi maglubiyette iyi futbolcularımız oynamadıgı icin böyle oldu diyip kıvırabilirler.. Belkide eksiksiz çıkıp kaybetmekten korkuyodur :) Olamazmı :) İnsan psikolojisi.. Sadece şahsi fikrim :)
Silindi
Journeyman
0
@Andain
Feldkamp için 34 maçın 34 üde aynı önem taşıyabilir.Ama biraz daha mantıklı bakarsak karşımızdaki rakip diğer 34 takımla aynı güçte değil.Eğer disiplinsizlikden bir ceza verilecek ise gelecek maça veya başka bir yol ile verilebilirdi.Gücümüzü böyle, riske atılarak değilde şampiyon olarak göstermek daha iyi olur bence.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.