Silindi
Novice
0
Hep spor yorumcusu olmak istemişimdir :D

Ben yorumlarımı Beşiktaşlı olarak yapmıyorum. Yeri geldiğinde Beşiktaş alehine de söylemlerim oluyor. Arda Turan'ın geçmiş maçlarınada bakacak olursak bir kasıt görüyorum. Oyun olarak Beşiktaş lig başından beri yine kötü oynadı. Beşiktaş yönetimde revizyona gitmediği sürece Lig Şampiyonluğunda favorim Galatasaray zaten.
@Andain

Burada maçı genel olarak yorumluyoruz.Bir pozisyonun üzerinde bu kadar tartışmaya gerek yok bence.:)

Spor yorumcuları ayrı bir alemde zaten.Atışmalar havada uçuşur.Aslında onları da bıraksan birbirlerini bir kaşık suda boğarlar.:)

Ben şahsen maçı izlemedim.İyi oynayanın kazandığından eminim ama.Neyse konu dağılmasın.

Saygılar.
Ya Seyirci Olsaydı Şanlı GALATASARAY Taraftarı Az Kaldı Aslanım Artık Seni Hiç Yanlız Bırakmıcaz..
Silindi
Members
0
Andain :
Michaell : Tutturamadık tüh :D ulen bjk son dkgolu atıyor yeniyor 1 1 oluyor sonra pentaltı oluyor 2 1 oluyor ok ilginç isyanlardayım.Arkadaşların kullandığı 28347392847. penaltı snrm :D

Bence Bu Yorumun Gs'ye Her seferinde penaltı verildiğini çağrıştırıyor.

hayır arkadaşım orda Galatasarayın hiçbir penaltısı es geçilmiyor ama Fenerbahçenin bütün penaltıları es geçiliyor demek istedim.Madem bizimkileri görmüyorlar diğerinide görmeyecekler.
Saptırmadan :gorme

Galatasarayım Benimmmmmmmm ! :P

3 Puan iyi geldi ya :)
Silindi
Apprentice
12.8
canowar :

En iyi cevabı veren arkadaşımız. Yorum yok.
galatasaray bu sene şampiyon bak görürsünüz
Silindi
Apprentice
4.3
Fenerbahçe biraz ligde toparlanır gibi oldu seriye bağlarsa iyi rekabet olur ama gene Fener puan kaybetmeye başlarsa Gs şampiyon.
Silindi
Apprentice
4.3
Aldarson[EMRE] :
galatasaray bu sene şampiyon bak görürsünüz

Dün oynadığı futbollarla iki takımında Fenerbahçe'ye zerre kadar şansı yok (:
Çok kısır bir maçtı fazla atak olmadı ama yine de biz daha iyi oynadık. Artık durmak yok son sürat şampiyonluk için devam...

@Raskol

Herşey tek maça bağlanmamalı :) Önceki haftalarda da tam tersi söyleniyordu fenerbahçenin oynadığı bu futbolla Galatasaraya karşı şansı olmaz. :) Herşeyi önümüzdeki derbilerde göreceğiz zaten iyi olan kazanacak.

Bu konu Infernus tarafından düzenlendi(2007-09-30 12:45, 16 yıl önce)
Silindi
Banned
1
Fenerbahçe ne kadar kötü oynarsa oynasın Kadıköyde Cimbomu yener :D
Michaell : Fenerbahçe ne kadar kötü oynarsa oynasın Kadıköyde Cimbomu yener :D

Bu sene şeytanın bacağını kıracağız ya :)
Silindi
Banned
1
Genelde, Fenerbahçe Galatasaray'ı
Galatasaray Beşiktaş'ı
Beşiktaş'ta Fenerbahçe'yi yener :p
Kutsal ittifak arkadaşlar, bir dahaki maçıda Beşiktaş alır şüpheniz olmasın ;)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.