Samiyen'de, yeter Yıldırım Demirören yeter sesleri çıkıyor.Beşiktaş taraftarı isyan etti =)
2-1 bitti sanırım maç ?
ne 2-1 inden bahsediyorsun sen ya. :)

Maçın sonucu Galatasaray 4 - 2 Beşiktaş
Kötü oldu yahu...
Silindi
Moderators
21.9001
2tane penalti + kirmizi kart = maçin sonuçu .. bu maç beşiktaşindi bence
XoniOr : 2tane penalti + kirmizi kart = maçin sonuçu .. bu maç beşiktaşindi bence

:O_o Penaltılar da kırmızı kartta doğruydu. Ayriyetten Beşiktaştan çok daha süper oynadık. Maçı izlemeyenler lütfen böyle saçma yorumlar da bulunmasın.
Öncelikle Bir FenerBahçeli Olarak Galatasaray Tebrik Ederim bu arada "golleri izlerken maç penaltılara mı gitti dedim meğer gs maçın içinde kullanmış " gibi birşey diyebilirim :)
2'de 1 hatıralar sarıyor 4-1 yanımı

Biz gs'ye 4 tane attık bjk'yede 2 tane attık bizim onlara attığımız kadar gol sayısını onlar birbirlerine attı keşke bjk'ye 5 tane atsaydık yahu =)
vay beah demek 4-2 bitti maç

keşke izleseydim:(
Maç bitti ama hala oy verenler var ankete :kikirik:kikirik
Silindi
Members
0
Infernus :
XoniOr : 2tane penalti + kirmizi kart = maçin sonuçu .. bu maç beşiktaşindi bence

:O_o Penaltılar da kırmızı kartta doğruydu. Ayriyetten Beşiktaştan çok daha süper oynadık. Maçı izlemeyenler lütfen böyle saçma yorumlar da bulunmasın.

Maçi izledim.2nci penalti tamamen kandirma[hayal ürünü]'dur.Lincoln yine yapacağini yapti ve kendini yere atarak penalti verdirdi
2nci sari kart ise Herkez itiraz ediyor.2itiraz etti diye sari kart görseydi herkez her maç 3-0 3-0 oyuncu eksikliğinden biterdi.
1nci penaltiyi göremedim yorum yapmacağim
Ayrica Fenerbahçe'liyim
Delgadonun sarı kart görmesinin sebebi hakeme kart göster işareti yapmasıydı. Bunu artık Delgadonun öğrenmesi gerekiyor. O işareti yapan herkes sarı kartı görür. O hareketi yapmayacaktı. Mustafa Denizli bile kızdı ona. Lincolün penaltı pozisyonu da çok net şekilde penaltı.
Galatasaray'lı kardeşlerimi tebrik ederim.Hakem maçta maçın kaderiyle oynuyacak bi hareket yapmadı.Sadece Delgado'nun 2. sarı kartını ben farklı şekilde yorumladım.Hakemden rakibe kart göstermesini işaret etmedi.Bende öyle bi faul yaptığımda kart gördüm gibi bir işaret yaptı.Ama yinede Galatasaray'ın hakkıydı.Buarada Beşiktaşlıyım.
Lincoln'ün kalitesi belli oldu galiba :)
Silindi
Members
1
Diego : Lincoln'ün kalitesi belli oldu galiba :)

Her zaman belliydi :)
cok kalitesiz ve sahtekar bir oyuncu bence ..

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.