Kalitesiz mi ? : Adam geçen sene kötü bir performans sergilemiş olabilir. Adam bütün hünerlerini gördügünüz gibi ortaya döküyor elinde geleni yapıyor bumu kalitesiz futbolcu.
Sahtekar : Lincoln kendini yere atması sahtekarlık her futbolcu o zaman sahtekar mı oluyor ? Biz buna futbol adında bi bakıma profesyonellik diyoruz. Futbolcusun diye kendini yere bırakmıcaksın diye bi kural yok. Buna futbolcunun profesyonelligi denir. Haklısın bazen abartıyor ama ''Sahtekar'' tabiri biraz aşırı kaçıyor
Silindi
Members
1
bence arada sirada abartmiyor sürekli ayni işi yapiyor ..
hatirlarsan fenerbahçe maçinda yerde ah dizim ah dizim derken volkan üstüne yürüyünce nasil kaçdiğini biliyorsundur
sadece bir tane örnek verdim
Napmasını beklersin kalkıp volkana kafa tutmasınımı adam orda futbolunu konuşturuyor yumruklarını degil orda kavga etmicek takımını düşünücek tabiki...
Lincoln'e kalitesiz diyen kimseler bir daha futbol maçı izlemesinler.
Infernus : Delgadonun sarı kart görmesinin sebebi hakeme kart göster işareti yapmasıydı. Bunu artık Delgadonun öğrenmesi gerekiyor. O işareti yapan herkes sarı kartı görür. O hareketi yapmayacaktı. Mustafa Denizli bile kızdı ona. Lincolün penaltı pozisyonu da çok net şekilde penaltı.
Sarı kart istemedi.Aynı pozisyonda bana neden sarı kart gösterdin dedi tam olarak İngilizce.İngilizce bilmeyen cahil hakemlerede derbi maç veriyorlar.
Penas :
Infernus : Delgadonun sarı kart görmesinin sebebi hakeme kart göster işareti yapmasıydı. Bunu artık Delgadonun öğrenmesi gerekiyor. O işareti yapan herkes sarı kartı görür. O hareketi yapmayacaktı. Mustafa Denizli bile kızdı ona. Lincolün penaltı pozisyonu da çok net şekilde penaltı.
Sarı kart istemedi.Aynı pozisyonda bana neden sarı kart gösterdin dedi tam olarak İngilizce.İngilizce bilmeyen cahil hakemlerede derbi maç veriyorlar.

Evet haklısın öyle demiş. Hakem Delgadonun dediklerini anlamasa bile en azından tekrardan dinlemesi gerekiyordu. Dinlemediği için de yanlış kart gösterdi ama Delgado yine de eliyle o hareketi yapmamalıydı.
Kısaca şunu belirteyim. TFF kurallarına göre hakeme el hareketleri yapmak şüphesiz sarı karttır.
Diego : Kısaca şunu belirteyim. TFF kurallarına göre hakeme el hareketleri yapmak şüphesiz sarı karttır.

Senin karşında aynı dili konuşmayan birisi varsa ona derdini nasıl anlatırsın? Delgado'da hakem derdini anlamadığı için eliyle kart işareti yaptı.Hakemlerin İngilizce bilmediği bir lig yaşıyoruz.Eğitim şart!!
Kesinlikle katılıyorum. Hakemin eksikliğinden dolayı kırmızı kart yedi Delgado.

Galatasarayın galibiyetine çamur atmıyorum çok güzel oynadılar. Ayrıyetten 2 penaltı kararıda son derece doğruydu. Heleki 2.si , Uğur inceman denilen yetenek ağacı bir arkadaşın lincolnu yaklasık 6-7 saniye arasında çekmesi sonucu oldu. Bu hiçbir futbolculukta yok. Ceza sahası icinde calımı yemissin bırakıcaksın gidicek adam. Tutup çekersen heleki 6-7 saniye çekersen net penaltıdır.

Ancak 2. sarı kartta hakem yanlış karar verdi. Ne yazıkki Cüneyt Çakır kartları doğru gösteremeyen bi hakem. Delgado orada benim yaptığım ilk harekette hemen verdin kartı demeye çalıştı ki defalarca maçtan sonra lig tv'de irdelendi bu olay. Ardından yakın cekimde Ardanın önce sarı kart işareti yapıp ardından avcunun icini gösterdigi pozisyonuda gösterdiler. Ardanın istediği gibi oluyor sarı kart istemek. Ancak ardaya kart çıkmadı , delgado ikinci kırmızıdan atıldı. Cüneyt Çakır Fenerbahçemizi Galatasaray karşısında kupa macında 8 kisi bırakan macında hakemiydi. Gerçekten kartları cok ilginc. Tas atısını kullanmadıgı icin Gökhan Gönülü kırmızı kartla oyundan atmıstı. ^^'

Genede düşüncem maç 11-11 oynansada Galatasaray kazanırdı. Daha iyi oynadılar.
Ya o cüneyt çakır denen kansızın ta amk ya katletti maçı osi.kçtçiçrç lan o.ö

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.