Arkadaşlar tüm gazetelerde yaptığım araştırmalara göre ortak alınan isimler şöyle

1-Deco----->Sözde anlaşıldı artık herşey imzaya bakar (5 milyon £)
2-Djibril Cisse--------->Galatasaray'a yeşil ışık yaktı bekleniyor (3 milyon £)
3-Gudjohnsen-------->Fiyatı 10milyon £ ama galatasaray 6 milyonda ısrarcı ikna etme görevi Rijkaard'da (10 milyon £)

Arkadaşlar şimdilik 3 bomba bu Rijkaard geldikten sonra herkes bize gelmek istiyor :)
abi varya biz bunları alırsak yemin ediyorum BOMBA BOMBA BOMBA!
Gelirse değil gelcekler zaten teknik patronumuz ne diyor:

1 Stoper
1 orta saha
1 forvet

:) daha alınacak çok yıldızlar var..
Kesin olarak bilemeyiz ama Deco'nun gelme ihtimali çokmuş.
Gazetelere inanmayın.Hiçbirşeylerine inanmayın hemde.Ayrıca Decoya 5 demişsiniz komik olmuş.Yukarıda saydığınız isimlerden bir tanesi olabilir.Gudjohnsen o da yedek olduğu için. Deco büyük ihtimalle seneye Inter forması giyer.
Rijkaard gibi bir hocayla çalışmak istiyorlar haliyle adam dalında profesyonel bir hoca ben olsam bende gelirdim yani.
Ayrıca Michaell neye inanalım gazete yalan, herşey yalan haberleri sendenmi alalım? (yanlış anlaşılma olmasın sadece bir soru)
:)
gözünle görene kadar hiçbir şeye inanma zeus. Kimler geldi kimler geçti gazetelere göre.
Hala o gazeteleri okuyup o haberlere inanlar varsa diyecek lafım yok.Bir yaz transfer sezonunda Fenerbahçeye tam 56 tane yabancı oyuncu transfer eden gazetelerden bahsediyoruz.Öh yani.Tamamen masa başı haber yapıyorlar.Gazetecilik adına hiçbirşey yok.Resmi sitenizde görmeden hiçbirşey için ümitlenmeyin diyorum ben.Hele Deco falan sakın yani :)
@Death_Rider
Gazeteyi ve haberleride gözümle görüyorum değilmi?

Ayrıca tamam gazeteler yalan, yanlış haberler yapıyorlar yapmıyorlar değil. Ama madem bu kadar açıklandıysa zaten hocamız Rijkaard'ında hedefi böyle bir kadroydu(yabancı transferler) yani gelip gelmediklerini zaman gösterir sadece, zamanlada görücez.
:asik2
Borç Olmuş 200 Hala Decoyuda Alırlarsa 250 Felan Olur Fiyatlarda Komik Olmuş Gudjohnsen 10 milyon £ Deco 5 milyon £.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.