of byler sımdı geldım mactan ızleyen varmı bılmıyorum ama cıldırıcaktım yanı sabrının gol atması zaten ınanılmaz bıde maçı o golle cevırmemız cok ılgınc ve ılaç gıbı geldı bana. walla super oynadık eger 3-3 bitseydi kafayı yerdım cunku adamların 3 golunu toplasan 1 gol etmıcek gollerdı.
bizim her golumuz bırbırınden ıyıydı ılk gol dısında. yorumlarınızı yazarsanız sevınırım
harbiden helal olsun cimboma cok güzel oynadılar sahsen ben bursasporluyum ama galatasarayı tebrik ettim
walla bide bu oyuna yenılcektık Allah korudu ya bu kadar şanslı bı takım gormedım ben şaka maka 3-3 alıyolardı son anda 90 da cevırdık ya
Sonuçta çevirdik ve kazandık :)
Helal Olsun. Galatasaray'dan Galibiyet Bekliyordum Zaten :selektor
Valla çok güzel oynadık bütün futbolcularımızı tebrik ediyorum. Maça gidecektim fakat bilet bulamamıştım. Şayet gitseydim 90 dakika bu maçı nasıl tamamlardım bilemiyorum. Televizyondan izlememe rağmen sesim kısıldı. Kura çekimleri yapılıp rakibimiz Bordeaux çıktığı zamanda forumdaki bazı arkadaşlarımız Galatasaray elenir demişti. Fakat biz de kesin bir üste tura çıkarız demiştik ve dediğimiz gibi de oldu. Sırada Hamburger SV maçları var. İnanıyorumki alman ekibi karşısında da iyi maçlar çıkarıp çeyrek finale yükseliceğiz.

Artık bu akşam köprüyü geçtik, Altunizade'ye ulaştık. :)
maçı izlemeyen varsa yada gollerı tekrar ızlemek ısteyen olursa
macın 3 dakıkalık ozetı https://www.videogiller.com/galatasaray-4-3-bordeaux-maci-golleri-ve-ozeti-izle/9167675ad/ buyrun eger lınk paylaşımı yasaksa ozurdılerım
İnanmış kudurmuştan beterdir. :D:yes
aynen oyle
maçı izlemedim ama Bordo'yu eleyeceğini biliyodum. yalnız 3 tane nasıl yedi Gs anlamadım. tebrikler Galatasaray.
defans hatası abisi nolacak defans hatası :S

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.