Fenerbahçe R. Carlos'un ardından Ronaldo'yu da renklerine kattı. Sarı Lacivertliler bu transferi yalanlasa da dünyaca ünlü spor kanalı EUROSPORT transferi manşetten verdi...

Roberto Carlos'u transfer eden Fenerbahçe'nin bir başka Brezilyalı yıldız Ronaldo ile de anlaştığı iddia edildi.

Eurosport'un internet sitesinde yer alan habere göre sarı lacivertlilerin, Milan'da oynayan oyuncu ile yıllık 4 milyon Euro'ya anlaştığı ileri sürüldü.

Haberde, Başkan Aziz Yıldırım'ın "Artık bu saklanacak birşey değil. Ronaldo ile anlaşmak üzereyiz" dediği iddia edilirken, Fenerbahçe'nin Türkiye'de son 4 sezonda 3 kez şampiyon olduğu da hatırlatıldı.


İŞTE EUROSPORT'UN SİTESİNE TAŞIDIĞI RONALDO HABERİ
Serie A - Fenerbahce make offer for Ronaldo
Serie A - Turkish champions Fenerbahce are close to the signing of Brazilian striker Ronaldo, chairman Aziz Yildirim has revealed.The Istanbul giants signed full back Roberto Carlos on a two-year deal on Tuesday, and according to Yildirim, he could soon be joined by his compatriot Ronaldo, for whom Fenerbahce have submitted an offer of around nine million euros to Milan.
"A transfer will soon come that will put that of Roberto Carlos in the shade. Ronaldo is a world star and would fit in very well with us. It's no secret any more that we are close to [signing] him." Yildirim told Eurosport.
Fener have won the Turkish Super League in three of the last four seasons, though have struggled to make any impact on the European stage. With the signing of Roberto Carlos and possibly Ronaldo, they are hoping to finally progress ion the Champions League.
"The national title is no longer enough for us," Yildirim added. "We want to make waves at last in the Champions League, and we'll only do that by signing superstars."
Should Milan succeed in tempting Andriy Shevchenko back to the San Siro, they could well allow Ronaldo to move on, despite only having signed him from Real Madrid in January.
Fenerbahce are ready to offer Ronaldo a wage of 4 million euros per year, and the striker could also be tempted by the chance to link up not only with Roberto Carlos, but also fellow Brazilians Alex de Souza, Edu Dracena, Marco Aurelio and Deivid de Souza, and his coach would be none other than Brazilian legend Zico.

eurosport

haber7


Saglam Bır Kaynaktan ALINTIDIR
Fenerbahce.org'ta görmeden doğruluğu konusunda pek birşey söyleyemem.
Gormen yakındır o zaman
Master
59.2997
Surekli bu konusuluyor. Hayirli olsun.

Fenerbahce valla bu sekilde bu sene sampiyon olamazsa eger, Aziz Yildirim'in yerinde olsam takimi dagitirdim :)
Bencede Akillis.:)

Ama kupalar sırayla.Önce Türkiye sonra UEFA ondan sonra şampiyonlar ligi.:p
~~~~Spoiler~~~~

Fenerbahce.org

Eurosport'un Haberi Doğru Değil
20 Haziran 2007 Çarşamba


Eurosport televizyon kanalının internet sitesinde bugün akşam saatlerinde başkanımız Sayın Aziz Yıldırım'ın yaptığı iddia edilen bazı açıklamalar yer almıştır. İnternet sitesinde başkanımızın Brezilyalı oyuncu Ronaldo ile anlaşmak üzere olduğumuz şeklinde bir açıklama yaptığı ve artık bunun saklanacak birşey olmadığını ve bu oyuncu ile imza atmak üzere olduğumuzu söylediği iddia edilmektedir. Söz konusu haber doğru değildir. Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım'ın Eurosport'a herhangi bir demeci olmamıştır ve daha önce de ilan ettiğimiz üzere şu an Ronaldo ile herhangi bir transfer görüşmemiz söz konusu değildir.

Kamuoyuna duyurulur

Fenerbahçe Spor Kulübü


~~~~Spoiler~~~~
Stormy : Bencede Akillis.:)

Ama kupalar sırayla.Önce Türkiye sonra UEFA ondan sonra şampiyonlar ligi.:p
Fenerbahçe Türkiye Kupası ney onu biliyor mu ki :D
Ehm...Tartışma olmasın.

Fenerbahçe Türkiye kupasının ne olduğunu bütün takımlardan daha iyi biliyor.Resimler filan espri yaptığınızı sanıyorsunuz.Ama yanılıyorsunuz.Fenerbahçe avrupaya açılma mücadelesi verdiği için Türkiye'yi pek önemsemiyor kanaâtindeyim.Ama bu sezon alacağımızdan emin olabilirsin.TNT gibi gireceğiz lige.Patlamaya hazır bir TNT.:D:ates
Avrupadada bi başarılıki sorma :p
Pff.Turkiye'yi ciddiye almiyor amma Sampiyonlar Ligi'nde tek 0 puan ceken takim unvanini da egale edebilen olmadi :D
Fenerbahçe avrupaya açılma mücadelesi verdiği için Türkiye'yi pek önemsemiyor kanaâtindeyim.
Başarılı değiliz.Açılıyoruz.Yavaş yavaş...

EDIT=Bazıları şampiyonlar ligine girme şerefini bile gösteremiyorlar ama?
Bengaleren : Avrupadada bi başarılıki sorma :p

+1
Bu yil baslayacaksiniz galiba gecen yil veya ondan onceki yillarda HERHANGI bir basariniz yok :)
Bence olmayacak da dunya yildizlarini aliyorsunuz, oduncu olarak geri gonderiyorsunuz.(bkz.Anelka)(bkz.Ortega)
Spor bölümü kapatılmalı.Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.