Neophyte
26.6001
Süper Final fikstürü bugün çekildi, sizce hangi takım şampiyon olarak tamamlar?

Puan Durumu
Galatasaray: 39 puan
Fenerbahçe 34 puan
Trabzonspor: 28 puan
Beşiktaş: 28 puan

Şampiyonluk grubu fikstür
1. Hafta (14/15 Nisan 2012)
Fenerbahçe-Trabzonspor
Beşiktaş-Galatasaray

2. Hafta (21/22 Nisan 2012)
Trabzonspor-Beşiktaş
Galatasaray-Fenerbahçe

3. Hafta (28/29 Nisan 2012)
Fenerbahçe-Beşiktaş
Trabzonspor-Galatasaray

4. Hafta (2/3 Mayıs 2012)
Beşiktaş-Fenerbahçe
Galatasaray-Trabzonspor

5. Hafta (5/6 Mayıs 2012)
Trabzonspor-Fenerbahçe
Galatasaray-Beşiktaş

6. Hafta (12/13 Mayıs 2012)
Fenerbahçe-Galatasaray
Beşiktaş-Trabzonspor

Avrupa Defteri
- Süper Final'i ilk sırada tamamlayan takım, Süper Lig şampiyonu olarak UEFA Şampiyonlar Ligi gruplarına direkt olarak katılacak.
- Bu grubu 2. sırada tamamlayan takım ise UEFA Şampiyonlar Ligi'ne katılmak için ön eleme maçı oynayacak.
- Türkiye Kupası şampiyonu olan takım UEFA Avrupa Ligi'ne gidecek, Süper Final'i 3. sırada tamamlayan takımsa UEFA Avrupa Ligi'ne katılacak 2. takım olacak.
- Süper Final'i 4. olarak tamamlayacak takım ile normal sezonu 5 ile 8. sıra arasında bitiren ekiplerin katılacağı Süper Final Avrupa Ligi Grubu'nu ilk sırada tamamlayacak takım arasında, UEFA Avrupa Ligi'ne gidecek 3. ekibi belirlemek için maç oynanacak.
- Türkiye Kupası şampiyonu olan takım aynı zamanda Süper Final Şampiyonluk Grubu sonunda 1. veya 2. sırada yer alırsa, UEFA Avrupa Ligi'ne gidecek 3. takım, Türkiye Kupası finalisti olacak.
- Türkiye Kupası şampiyonunun Süper Final Şampiyonluk Grubu'nu 3. veya 4. sırada bitirmesi halinde, Türkiye Kupası şampiyonu olan takım UEFA Avrupa Ligine gidecek 1. takım olacak.
- Türkiye Kupası şampiyonunun Süper Final Avrupa Ligi Grubu'nda birinci takım olması halinde, Türkiye Kupası şampiyonu olan takım UEFA Avrupa Ligine gidecek 1. takım olacak.
- Türkiye Kupası şampiyonu olan takımın aynı zamanda Süper Final Şampiyonluk Grubu sonunda 1. veya 2. sırada yer alması, Türkiye Kupası finalistinin de Süper Final Avrupa Ligi Grubu'nda birinci takım olması halinde; Türkiye Kupası finalisti olan takım UEFA Avrupa Ligine gidecek 3. takım olacak.
derleme haber
6. hafta galatasatay fenerbahçeyi evinde yenerek şampiyon olursa fena olur :D 2. bayrak krizi gibi şeyler görebiliriz Alo 155 imdat
Neophyte
26.6001
Son haftaya fenerbahçe deplasmanının denk gelmesi o anlamda kötü olmuş. Umuyoruz ki endişemiz boşa çıkar :)
Master
59.2997
bu sene şampiyon galatasaray olacak. seneye ligin adının ligtv süper lig olarak değişmesini istiyorum.
ankette beşiktaşı seçenler hangi dünyada yaşıyor acaba? :)
Neophyte
26.6001
İnternet haberlerinde benimde gözüme çarpmıştı yeni formalar olacak diye. Açıkçası doğruysa eğer bu sene uygulamaya geçebileceğini düşünmüyorum. Maçların da başlamasına çok az bir zaman kaldı. Zaten Beşiktaş'ın da adidas a borcu var diye biliyorum : P
Slothere : bu sene şampiyon galatasaray olacak. seneye ligin adının ligtv süper lig olarak değişmesini istiyorum.

Doğru söze ne denir?
-Hiçbir şey..

Ligi Resmen Digiturk yönetiyor. Bu Play-off saçmalığı onlardan dolayı çıktı.

İşin bana göre diğer tuhaf yanı da, Şampiyonluğu belirleyecek maçlar olmasına rağmen maçların aynı gün ve saatte başlamaması.

LickTv bunu da kendine göre ayarladı.

Umarım seneye bu sistem kaldırılır ve Ligdeki takım sayısı 20'ye çıkarılır.
Tarcinnn :
Slothere : bu sene şampiyon galatasaray olacak. seneye ligin adının ligtv süper lig olarak değişmesini istiyorum.

Doğru söze ne denir?
-Hiçbir şey..

İşin bana göre diğer tuhaf yanı da, Şampiyonluğu belirleyecek maçlar olmasına rağmen maçların aynı gün ve saatte başlamaması.

imzana hastayım :)
berkancık :
Tarcinnn :

Doğru söze ne denir?
-Hiçbir şey..

imzana hastayım :)

Heheh Eyv. ;-)
Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.