Evet arkadaşlar Galatasaray ve Fenerbahçe'nin hangi takımlarla eşleşeceği 14.00'da belli oluyor.'.torbada yer alıyor her iki takımda.Bu arada dünkü maçlar rezaletti.İddaa'da tam 2.650Tl kaybettik bu salaklar yüzünden neyse işte torbalar.(Naklen ben sizlere ileteceğim grupları)

1. TORBA
Werder Bremen (Alm)
Villarreal (İsp)
Roma (İta)
PSV Eindhoven (Hol)
Shakhtar D.(Ukr)
Sporting Lizbon (Por)
Hamburg (Alm)
Benfica (Por)
Valencia (İsp)
Panathinaikos (Yun)
Ajax (Hol)
Steaua Bükreş (Rom)

2. TORBA
FENERBAHÇE (Tür)
Basel (İsv)
Lille (Fra)
Celtic (İsk)
Everton (İng)
Club Brugge (Bel)
Heerenveen (Hol)
GALATASARAY (Tür)
Anderlecht (Bel)
Austria Wien (Avu)
Kopenhag (Dan)
Lazio (İta)

3. TORBA
Hertha Berlin (Alm)
Sparta Prag (Çek)
Dinamo Bükreş (Rom)
AEK (Yun)
Slavia Prag (Çek)
Levski Sofya (Bul)
Athletic Bilbao (İsp)
Partizan (Sır)
Hapoel Tel Aviv (İsr)
Twente (Hol)
Dinamo Zagreb (Hır)
Fulham (İng)

4. TORBA
CSKA Sofya (Bul)
Toulouse (Fra)
Cluj (Rom)
Genoa (İta)
Rapid Wien (Avu)
Timişoara (Rom)
Bate Borisov (Blr)
Nacional Funchal (Por)
Salzburg (Avu)
Sturm Graz (Avu)
Ventspils (Let)
Sheriff Tiraspol (Mol)

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

A GRUBU

Ajax

Anderlecht

Dinamo Zagreb

Timişoara

B GRUBU

Valencia

Lille

Slavia Prag

Genoa

C GRUBU

Hamburg

Celtic

Hapoel Tel Aviv

Rapid Wien

D GRUBU

Sporting Lizbon

Heerenveen

Hertha Berlin

Ventspils

E GRUBU

Roma

Basel

Fulham

CSKA Sofya

F GRUBU

Panathinaikos

Galatasaray

Dinamo Bükreş

Sturm Graz

G GRUBU

Villarreal

Lazio

Levski Sofya

Salzburg

H GRUBU

Steaua Bükreş

Fenerbahçe

Twente

Sheriff

I GRUBU

Benfica

Everton

AEK

Bate Borisov

J GRUBU

Shakhtar Donetsk

Club Brugge

Partizan

Toulouse

K GRUBU

PSV Eindhoven

Kopenhag

Sparta Prag

Cluj

L GRUBU

Werder Bremen

Avusturya Vienna

A.Bilbao

Nacional Funchal

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Fenerbahçe'ye çok beleş takımlar geldi Galatasaray'a orta :)

Not:1 saattir canlı anlatım yapıyorum 1 kişi bile yorum yazmamış yorumu geç sayfaya bile giren yok ben kontrol ediyorum yazık..

Bu konu berkancık tarafından düzenlendi(2009-08-28 14:57, 14 yıl önce)
ELLERİNE Sağlık Kardeşim.
Eline sağlık deepanti'nin dediği gibi. Fenerbahçe yine gruptan çıkacak ama galatasaray için pek diyemem.:asik2
2 grupda kolay olmuş
eğer böyle giderlerse Fenerbahçemiz ve Galatasarayda gruplardan rahat çıkar. ülke puanımız artsın hiç olmazsa. beğenmediğimiz Romanya, Avusturalya liglerinden bile 3-4 takım çıkıyor.
Afedersin ama hayvanlık bizde dün okadar küfür ettim ki hem galatasaraya hem fenerbahçeye ama en çok galatasaraya iddaa'da tam 2.650tl kaybettirdi bize sen nasıl mahalle takımıyla berabere kalırsın hiç mi takımını ve ülke puanını düşünmüyorsun neymiş diğer oyuncular dinlenioyrmuş yahu okadar para bana verilse hiç durmam ya aynı şekilde fenerbahçede çok berbat oynadı.Yani burdan ne ders çıkartıyoruz as oyuncularımız bir şekilde sakatlandı mı ya da birşey oldu mu Galatasaray biter.
Galatasaray'ımız grubu rahat bir şekilde lider olarak bitirir. H grubunda ise Steaua lider olur. Diğer üç takım arasından da iyi olan ikinci olarak çıkar.
Galatasaray öyle büyük bir takım değil büyütmeye gerek yok :) Berkan'ın dediği doğru, as kadro olmadan cimbom :no
Bu arada Galatasaraylı olduğumu vurgulamak sterim benm yaptığım isyan ve eleştiri :@
@berkancık

Bende fenerbahçeli olduğumu vurgulamak isterim. Önemli olan Türk futbolu kazansın ... :ters
Panathinaikos forumlarında dolanırken kuralarla ilgili bir taraftarın yazdığı mesajı gördüm ve paylaşmak istedim. Arkadaşımız kuralar çekilmeden önce, en üstte keşke grubumuz şöyle olsa demiş. Altta da umarım şu takımlar bize çıkmaz demiş.

What I want: (Bize çıkmasını istediğim takımlar)

PAO
Austria Wien/Fenerbahce
Levski Sofia
Ventspils

What I really don't want: (Bize çıkmasını hiç istemediğim takımlar)

PAO
Galatasaray
Twente/Aston Villa
Genoa

Bir başka arkadaşımızın yorumu ise yine şu şekilde;

The nightmare draw would be: (Kabus gibi bir eşleşme)

Galatasaray
Twente/Fulham (who I believe move to the 2nd pot now that Aston Villa are out)
Genoa
Türkiye, UEFA Avrupa Ligi'ne kalabilmek için 4 takımla play-off oynayacak. 4 büyükler, Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor'un Avrupa'daki rakipleri belli oldu.

Galatasaray, Karpaty Lviv takımıyla UEFA Avrupa Ligi'ne kalabilmek için kozlarını paylaşacak. Trabzonspor ise İngiliz devi Liverpool'la gruplara kalmak için karşılaşacak. Bir diğer Türk ekibi Beşiktaş'ın rakibi Finlandiya'nın Helsinki takımı oldu. Fenerbahçe ise İstanbullu Rumların Selanik'te kurduğu PAOK ile tur atlama mücadelesi verecek.

UEFA Avrupa Ligi play-off maçlarına 3. Tur Ön Eleme'yi geçerek katılan takımlar yanında Şampiyonlar Ligi ön elemesinden elenerek gelen kulüpler de bulunuyor. Play-off ilk maçları 19 Ağustos, rövanş karşılaşmaları ise 26 Ağustos tarihinde.
Trabzon'a Liverpool çıktı güzel maç olacak. Liverpool bu aralar kötü, teknik direktörleri değişti, oyun sistemleri oturmadı. Trabzon zorlarsa belki şansları olabilir. Trabzonspor'u severim, çıkmalarını isterim. Bizim gruptaki en zor rakip çıktı bize PAOK. atmosfer güzel olacak ateşli taraftarı var iki takımında. inşallah toparlanacağız. Fenerbahçem, Trabzonspor, Karpaty Lviv ve Helsinki ye başarılar dilerim.
Fenerbahçe'liyim ama Galatasaray'ın çıkmasını daha çok istiyorum. Çünkü Fenerbahçe daha böyle giderse sadece alay konusu oluruz. Gerçeği itiraf etmek gerekirse son Young Boys maçından sonra takımıma olan güvenim ciddi anlamda azaldı. Bu sene hatta şampiyonluğa bile aday olamayacağımızı düşünüyorum. Aykut Kocaman'a hiç alışamadım ve kombine mi kullanıp kullanmamakta kararsızım. Ancak tüm takımlara başarılar dilerim..
Nexima : Trabzonspor, Karpaty Lviv ve Helsinki ye başarılar dilerim.
Yahu ne adamsın : )

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.