Galatasaray 4 3 Bellinzona
Beşiktaş 1 0 Metallist Kharkiv
Kayserispor 1 2 Paris Saint-Germain

Galatasaray maçını izlediğim için o maç hakkında yorumda bulunacağım. Eksiklerimiz bu maçta çok fazlaydı. Özellikle Arda'yı mumla aradık. Ama bu kadar eksiğe rağmen rakibimizden daha kaliteli bir takım olduğumuz çok açıktı. Maçı hiç zora sokmadan kazanmayı çok isterdik ama Galatasaray'ımız hep zoru sevdiği için böyle bir skorla kazandık. İstanbulda ki maçı rahat kazanacağımıza inanıyorum. Aynı şekilde Beşiktaş ta Ukrayna'da pek zorlanmayacaktır. Fakat Kayserispor'un işinin zor olacağı en başından belliydi. Kendi evinde 2-1 gibi bir skorla mağlup olduğu için pek şans tanıyamıyorum.
Kupon Da KaLan Son Maçtı GaLatasaray Macı SAgoLsun Yatırmadı Beni :) Kupon tuttu
ne kadar kazandın ^^
mahalle maçı gibiydi galatasaray, ya skibbe negatif bir şekilde çıkarıyor takımı sahaya yada rakibi çok hafife aldılar..

Defans çok kademe hatası yapıyor. Geçen sene servet ileri çıkmayı severdi song onun açıklarını kapatırdı, şimdi servetin portekiz modeli meira geldi.. Biri hata yaptıgında digeri kapatamıyor hatta 2si aynı anda hata yaparsa vay halimize, sanctis bağırmakta çok haklı adamın yapabileceği birşey yok.. Hatta bir ara 55.dakikanın ortası sanırım 54:20 falan meira ceza sahası sol köşesinden topu ortalıyo topu arka direkte servet alıyor, kaleciyi çalımlamaya çalışıyor falan, bunlar stoper değilmi yahu, korner değil birşey değil bu nasıl bir gazdır..

Nonda deseniz evlere şenlik, harcadığı pozisyonlarda baros olsa hatta hatta ümit olsa maç farka gitmişti..

Emre aşık ve ayhan bana göre artık yavaş yavaş dolduruyorlar kariyerlerini.. Yedege çekilmeliler..

Serkan ve yaser avrupa için çok erken ama oynatcak adam yoktu..

Lincoln maça zorla çıkmış gibiydi, isteksiz oynadı balına bir gol attı oldu birşeyler..

Kewell ilk 70 dakika klas oynadı ama sora yoruldu ve o da mahalle maçı moduna geçti..

Baros günün adamıydı bence kötü formuna ragmen böle bir takım karşısında -en azından- klasını gösterdi, güzel goller attı 2 tanede çok bal bir şekilde kalecide kaldı. Yasere %1500lük bir top verdi sıfırdan atsın diye yaser düz koşup duvar gibi topu sektirse bile goldü ki yaser vurmayı tercih etti onu da vuramadı..

Bir de gs'nın net penaltısı verilmedi adam resmen topu eliyle geri postaladı ama neyse artık iyi kötü aslında kötü ama kazandık hayırlısı.. Dua edelim de bu performans gruplarda Galatasarayımızı rezil etmesin..
galatasarayın ne kadar ezik bir takım olduğuna bir kez daha şahit olmuş olduk bu mahalle takımını yenemiyorlarsa ben o topçuların alayının taaa neyse bozmiyim azımı

beşiktaş her zaman ki gibi yoluna devam ediyor kayseridende en az beraberlik bekliyordum hayal kırıklığı :(
@Sexy1

95 ytL :)
Fearsome : galatasarayın ne kadar ezik bir takım olduğuna bir kez daha şahit olmuş olduk bu mahalle takımını yenemiyorlarsa ben o topçuların alayının taaa neyse bozmiyim azımı

beşiktaş her zaman ki gibi yoluna devam ediyor kayseridende en az beraberlik bekliyordum hayal kırıklığı :(

Arkadaşım düzgün yorum yapacaksan yap ne o öyle "Ezik" falan ? Herkes kimin ne olduğunu gayet iyi biliyor.
Infernus :
Fearsome : galatasarayın ne kadar ezik bir takım olduğuna bir kez daha şahit olmuş olduk bu mahalle takımını yenemiyorlarsa ben o topçuların alayının taaa neyse bozmiyim azımı

Arkadaşım düzgün yorum yapacaksan yap ne o öyle "Ezik" falan ? Herkes kimin ne olduğunu gayet iyi biliyor.

Fearsomenin huyu öle napalım
@bycomrade Huyu öyleyse onu düzeltecek.Toplum içerisinde yaşamanın kuralları vardır.

Bence bu huy değil adam gerçekleri söylemiş. Maçı izlerken onun gibi benimde aklıma geçmişte yaptığımız mahalle maçları geldi.Doğru teşhis.Okadar kötüydüki artık yenilsin diye içimden geçirdim.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.