Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
Şimdi aramızda benim gibi Fenerbahçe taraftarı da var olmayanda var. Ancak yarın saat 11:00 - 15:00 arası Kadıköy iskele meydanında toplanarak bir miting yapılacak. Hava kötü olsa da orada ki taraftarlarla birlikte soğuk havayı pek aldırış etmeyeceğimizi düşünüyorum. Lakin saat 15:00 benim için çok çok erken bir saat olduğu için mitingten sonra boş vaktim olacak, isteyen arkadaşlar varsa yakın olanlar Kadıköy'de Fenerbahçeli olsun olmasın miting sonrası bir kahve içebilir muhabbet edebiliriz diye düşünüyorum..

Eğer yarın ayak üstü buluşmak isteyen arkadaşlar varsa bana pm ile isimlerini ve telefon numaralarını gönderebilirler.

[/youtube]
Bu miting tam olarak hangi amaçla yapılıyor bilen var mı?
istanbulda olsaydım hem mitinge gelir hemde sonra kahve içmeye giderdim :D
Neophyte
26.6001
Futbolda şike davasına yönelik süreçte yaşananlarla ilgili olarak kulüplerine destek vermek amacıyla yapılıyor :)
şu hilebaz düzenbaz hakem odası basan adama destek verildiği sürece itici olacak fb taraftarı.
Xantier : şu hilebaz düzenbaz hakem odası basan adama destek verildiği sürece itici olacak fb taraftarı.
nerden biliyorsun odadamıydın?
Istanbulda olsam sizlerle beraber olmayı cok isterdim :( :(
Novice
12.5
Xantier : şu hilebaz düzenbaz hakem odası basan adama destek verildiği sürece itici olacak fb taraftarı.

https://www.youtube.com/watch?v=I4cydhHhxNM

İnsanlar sırf FB düşmanlığını saçma sapan şeylere bahane ederek normal göstermeye devam ettiği sürece antifb'lik takımlığın önüne geçicektir :P

Aramızda kalsın Aziz Yıldırım'ı pek sevmem.
Ghlahn : Futbolda şike davasına yönelik süreçte yaşananlarla ilgili olarak kulüplerine destek vermek amacıyla yapılıyor :)

Benim bir Fenerbahçeli arkadaşım var. Bana söylediği şey;

"Doğduğumdan beri fenerliyim. Fanatiği olduğum takımımı bu hale getiren, şikeyle aynı cümlede kullanılmasına yol açan, medyayı taraflı hale getirmeye çalışan Aziz Yıldırımın hiç bir zaman arkasında durmam. Bir suç işlendiyse sonuçlarını da cezasını da göze alacak kadar erdem sahibi ahlaklı insanların yönetildiği bir takım istiyorum. Şike yaptık ama bizi düşürmeyin diyecek kadar yüzsüz ve aciz hale gelen bir taraftarlık duygusunun a...k... "

Bu taraftar profili diğer taraftan hain gibi görünüyordur muhtemelen.Ama doğru taraftan baktığınızda olması gereken.

Ben iddianamenin tamamını okudum. Ek delillerin de çoğunu inceledim. Aziz Yıldırım dahil bir çok kişinin neresinden tutsan elinde kalır. Böyle bir adamın arkasında durmanın mantığını inanın aklım almıyor. Fenerbahçeli bir arkadaş bana bunu izah ederse bende anlamak için elimden geleni yapacağım.

Bir de şu var, Fenerbahçe düşerse Türk futbolu biter, ekonomi çöker mantığı ile cidden şike yapıldığı kanaati olsa dahi 2. lige düşmek istemeyen Fenerbahçeli bir arkadaş var mı?
Novice
12.5
CarpediemDynxRa : Benim bir Fenerbahçeli arkadaşım var. Bana söylediği şey;

"Doğduğumdan beri fenerliyim. Fanatiği olduğum takımımı bu hale getiren, şikeyle aynı cümlede kullanılmasına yol açan, medyayı taraflı hale getirmeye çalışan Aziz Yıldırımın hiç bir zaman arkasında durmam. Bir suç işlendiyse sonuçlarını da cezasını da göze alacak kadar erdem sahibi ahlaklı insanların yönetildiği bir takım istiyorum. Şike yaptık ama bizi düşürmeyin diyecek kadar yüzsüz ve aciz hale gelen bir taraftarlık duygusunun a...k... "

Bu taraftar profili diğer taraftan hain gibi görünüyordur muhtemelen.Ama doğru taraftan baktığınızda olması gereken.

Ben iddianamenin tamamını okudum. Ek delillerin de çoğunu inceledim. Aziz Yıldırım dahil bir çok kişinin neresinden tutsan elinde kalır. Böyle bir adamın arkasında durmanın mantığını inanın aklım almıyor. Fenerbahçeli bir arkadaş bana bunu izah ederse bende anlamak için elimden geleni yapacağım.

Bir de şu var, Fenerbahçe düşerse Türk futbolu biter, ekonomi çöker mantığı ile cidden şike yapıldığı kanaati olsa dahi 2. lige düşmek istemeyen Fenerbahçeli bir arkadaş var mı?

İlk önce son cümlene yorum yapayım.Hatta direk bir taraftar grubunun mesajını vereyim.
https://www.vamosbien.org/index2.php/2011/12/orada-dur-nihat-ozdemir/

Daha sonra iddianameye geçelim.Bizle ilgili kısımlarının tamamını neredeyse okudum.2 defa kulüpten para çıktığını iddianamede kesin olarak geçiyor.Biri Önder Turacı ile alakalı diğeride Tamer Beye verilen 400.000TL veya USD.Savunmanın verileceği ilk duruşmada bu paraların ne olarak verildiğini öğreneceğiz.İddianamelerdeki telefon kayıtlarını savcının yorumunu okumadan okumazsanız pek ciddiye alınabilecek bir durum yok.Eski Türk filmlerindeki gibi mükemmel konuşmalarını insanların beklememek gerekiyor.

Bahsettiğin arkadaşın tavrı hain değil Türkiye'deki insanların çoğunda olan sorgusuz sualsiz kabul etme durumudur.Ben buna karşıyım.Küme düşeriz hatta kulübü yıkarlar amatörden başlarız sorun o değil.

Ek iddianameden çıkan şike yapan kulübün başkasının şikeyle ilgili düşünceleri:

Veya Sivas'ın satılık kalecisi:

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.