Connectorun 25 lira olması kafanızı karıştırabilir ancak günümüzde 1 aylık , 3 aylık gibi kısa süreli sunucuların çok para harcayarak connector alması bütçelerine zarardır. Benim tasarladığım versionda ise sağdaki ufak reklam alanı dışında orjinal fiyatı olan 100'TL lik connectorden hiç bir farkı yoktur. Sadece ufak bir reklam bloğu connectorunuzu ucuza getirmenize yardımcı olacaktır.

Özellikler :
* EasyUO Engeli
* Multi Client aktif edebilme , engelleme
* Speeder xp , Cheat engine vs hızlandırıcı program engeli
* UOFuck , Teot , Injection DLL koruma sistemi
* İnstaller
* Güncelleme Modülü
* Safelist koruması
* Connector Block ( Yakında )
* Dosya Güncelleme Paneli ( Yakında )

Örnek Görüntü :

İletişim ve daha fazla bilgi için lütfen özel mesaj gönderiniz.
UOSphere Connector ve Account Sistemi
Bence yaptığınız, güzel bişey fakat connector üzerinden para kazanan çok kişi var bence biraz abartılmış 25 tl'e connector ve sizin yaptığınız gördüğüm kadarıyla reklamlı connector ( oyun sistem'e ) bağlı bişey diye düşünüyorum. Bence 25 tl'e Connector az bi miktar, genede yapan sizsiniz.
Karne harçlıkları oyun sisteme :) güzel fikir
Ayzek : Karne harçlıkları oyun sisteme :) güzel fikir

Oyun sistem, xxx sunucu sahiplerine ait, ve son zamanlarda yaptığı saldırıları biliyoruz ve ben amaçlarınıda çok iyi biliyorum o yüzden bu Connector'u pek tavsite etmiyorum, sonunda zararlı çıkabilirsiniz.
Benim oyunsistem ile hiç bir bağlantım yok en çok reklam ücreti verenin reklamını veriyorum :)
Ultio : Benim oyunsistem ile hiç bir bağlantım yok en çok reklam ücreti verenin reklamını veriyorum :)

Berk sen oyun sisteminin sunucusunda görev alıyorsun ve o kişilerin reklam vermek için ücret ödiyeceğini hiç zannetmiyorum sen reklamlı ve reklamsız connector yapıyorsun reklamlılara oyun sistemin reklamı koyuyorsun ve oyun sistem sahiplerinin reklam için bu zaman'a kadar tek para ödediğini görmedim.
Tebrik Ederim Yapılması Gerekn Buydu Bu İş üzerinden insanlar çok sömürüldü böylelikle sömürücülerin önü kesilecektir.
Ultio karlı ve akıllıca bir iş :) başarılar
@marje & @Nexima
teşekkürler, yaptığım işlem 1 saatlik bir iş 1 saatlik bir iş için 2 sıfırlı fiyat almak zaten akıl kârı değil :)
Piyasayı vuruyum bende o zaman :) bende 10 tl. :) Flash' ile kodlanmış hiç bağlantı programı gördünüz mü ? =) Kendime saklıyorum fakat 10 tl'ye satabilirim.. :)))

- Güzel başarılar, iyi kazançlar.
@firehellsly
Flash Air ile mümkün aslında ancak Flash ın kendi playeri air olmadıkça sisteme limitli erişim sağlar.
Ultio : @marje & @Nexima
teşekkürler, yaptığım işlem 1 saatlik bir iş 1 saatlik bir iş için 2 sıfırlı fiyat almak zaten akıl kârı değil :)

Seni az çok tanısam da, bu konuda fikrimi söylemeden edemeyeceğim.

1 saatlik bir iş için 2 sıfırlı fiyat almak tabiki akıl karı bişey değildir. Ancak sen yazmadıysan.. (!)

Orada alınan fiyat yapılan 1 saatlik düzenleme için olmaz hiç bir zaman. O kodları yazabilene kadar verilen emeklerin karşılığıdır.

Bunu anlamanı beklerdim doğrusu.
Qnd : Oyun sistem, xxx sunucu sahiplerine ait, ve son zamanlarda yaptığı saldırıları biliyoruz ve ben amaçlarınıda çok iyi biliyorum o yüzden bu Connector'u pek tavsite etmiyorum, sonunda zararlı çıkabilirsiniz.

Qnd : """"Berk sen oyun sisteminin sunucusunda görev alıyorsun ve o kişilerin reklam vermek için ücret ödiyeceğini hiç zannetmiyorum sen reklamlı ve reklamsız connector yapıyorsun reklamlılara oyun sistemin reklamı koyuyorsun ve oyun sistem sahiplerinin reklam için bu zaman'a kadar tek para ödediğini görmedim.

Ufacık çocuklarla dolu olduğu için böyle platformlara bizim gibi insanlar girmiyor hala moderasyonun buna tepki koymasını bekliyoruz ama nafile senelerdir değişmiyor platformlar.

Kücük arkadaşım, kücük beyninle yaptığın yorumları buraya dökme. Sen daha dün Andorianın connectorunu ben yaptım diye millete salak saçma connector satmaya calısıp burda rezil edilmedinmi? Hala ne işin var, millete CONNECTOR yapıyorum diyosun paralarını alıp bizi referans gösteriyosun..

2 Gün önce sunucunu "robellious" hacklediğinde bana gelip Kronos abi sunucumu hacklediler, napabilirim demedinmi? 1.5 saat uzak masaustunden fonksiyonları check edip tüm şifreleri değişip sana yardım etmedikmi?

velet, biraz elini vicdanına koy atıp tutmadan önce. gerçi sen vicdanının nerde olduğunu bilecek yaştada değilsin.

Berk'e ödediğimiz her kuruş helali hoş olsun, aynı proje için başka yerlerede ücret ödüyoruz.

@Gökhan;

Senelerdir sömürülüyor tüm sunucular 3 haneli rakamlarla, bence gayet güzel oldu. Neredeyse! hepsinin barındırdığı özellikler ve korumalar bu fiyata bulunmaz.
Adept
4.3
Moderasyonun ne gibi bir tepki koymasini bekliyorsun, Kronos?

25 TL'nin yazilim icin degmedigini düsünüyorum ben de.. Dogrudan bedavaya verilmesi ve kaynak kodunun yayinlanmasi daha mantikli bu fiyattan ziyade.
Ama şu da var 200-300tl verip 1ay sonra kırmaları da çok mantıklı değil.

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.