Neran : Moderasyonun ne gibi bir tepki koymasini bekliyorsun, Kronos?

25 TL'nin yazilim icin degmedigini düsünüyorum ben de.. Dogrudan bedavaya verilmesi ve kaynak kodunun yayinlanmasi daha mantikli bu fiyattan ziyade.

Moderasyon tabiki tepki koymalı, sen dışarda bu adam babamı vurdu dediğinde, hakim ne diyor ? Kanıt gösterin. Hiç bir kanıt göstermeksizin, insanların başkalarını yanlış fikirlere yöneltmesi güzel birşey mi ?

Kronos : Senelerdir sömürülüyor tüm sunucular 3 haneli rakamlarla, bence gayet güzel oldu. Neredeyse! hepsinin barındırdığı özellikler ve korumalar bu fiyata bulunmaz.

Benim söylemek istediğim yanlış anlaşılmasın. İster 10000000000 TL'ye satar, isterse 1 TL'ye, isterse bedava da verir. Madem Berk de bir yazılımcı, yazılımlara karşı bu denli yaklaşmamalı. Yeri gelir 1 saatlik değil, 1 dakikalık uğraşın değeri söylediğinden çok daha fazlası olur.

Bir işin değeri, ona ne kadar zaman harcadığınla değil, ne kadar emek verdiğinle ölçülür.
Kronos :
Qnd : Oyun sistem, xxx sunucu sahiplerine ait, ve son zamanlarda yaptığı saldırıları biliyoruz ve ben amaçlarınıda çok iyi biliyorum o yüzden bu Connector'u pek tavsite etmiyorum, sonunda zararlı çıkabilirsiniz.

Qnd : """"Berk sen oyun sisteminin sunucusunda görev alıyorsun ve o kişilerin reklam vermek için ücret ödiyeceğini hiç zannetmiyorum sen reklamlı ve reklamsız connector yapıyorsun reklamlılara oyun sistemin reklamı koyuyorsun ve oyun sistem sahiplerinin reklam için bu zaman'a kadar tek para ödediğini görmedim.

Ufacık çocuklarla dolu olduğu için böyle platformlara bizim gibi insanlar girmiyor hala moderasyonun buna tepki koymasını bekliyoruz ama nafile senelerdir değişmiyor platformlar.

Kücük arkadaşım, kücük beyninle yaptığın yorumları buraya dökme. Sen daha dün Andorianın connectorunu ben yaptım diye millete salak saçma connector satmaya calısıp burda rezil edilmedinmi? Hala ne işin var, millete CONNECTOR yapıyorum diyosun paralarını alıp bizi referans gösteriyosun..

2 Gün önce sunucunu "robellious" hacklediğinde bana gelip Kronos abi sunucumu hacklediler, napabilirim demedinmi? 1.5 saat uzak masaustunden fonksiyonları check edip tüm şifreleri değişip sana yardım etmedikmi?

velet, biraz elini vicdanına koy atıp tutmadan önce. gerçi sen vicdanının nerde olduğunu bilecek yaştada değilsin.

Berk'e ödediğimiz her kuruş helali hoş olsun, aynı proje için başka yerlerede ücret ödüyoruz.

@Gökhan;

Senelerdir sömürülüyor tüm sunucular 3 haneli rakamlarla, bence gayet güzel oldu. Neredeyse! hepsinin barındırdığı özellikler ve korumalar bu fiyata bulunmaz.

1.si canım benim sen benden yaşça küçüksün bu zaman'a kadar sana hiç bi şekilde abi tabiri kullanmadım,
2.si burda gel anlaşalım ? ses kayıdın dahil !!! tüm fotoları burda bana bastığın editleri ve bana abi dediğin böle böle herşeyi yayınlayım topic'i sildirme ama.
3. ben hiç bi zaman için Andoria benim referans'sımdır, veyatta yapmadığım sunucunların referans'ını vermedım evet account'um hacklendı ve sanada dedim alp bastığın edit account hacklendı :) sen kendini rezil etmekten çok büyük zevkler alıyorsun kendini büyük gösterip ego tatmin yapıyorsun veyatta yaşın büyük beynin ufacık alpciğim, gidip kendi kumlarında kaleler yapıcaksın ve dikkat et gözüne kum kaçmasın...

50 liraya nerler veriyorduk alp ? serverda her itemden 10'şer tane 50 rezzer stone 5 zos :D cure heal tp :D huehue

Bu konu Qnd tarafından düzenlendi(2010-07-30 00:53, 13 yıl önce)
Birgün benim kahin olduğumu herkes bilecek..

Ve bu başlık kitlenecek :D
Adept
4.3
tukrok:
Moderasyon tabiki tepki koymalı, sen dışarda bu adam babamı vurdu dediğinde, hakim ne diyor ? Kanıt gösterin. Hiç bir kanıt göstermeksizin, insanların başkalarını yanlış fikirlere yöneltmesi güzel birşey mi ?

Her sey icin kanit sorulsa, bu forumlar epey sessiz olurdu. Konusma ve düsünce özgürlügü var. Hakaret icermedigi ve yasalara aykiri olmadigi sürece, herkes diledigini söyleyebilir. Her yerde oldugu gibi burada da cok sey söyleniyor, kimisi söylenti, kimisi yalan, kimisi gercek.

Sorunlarinizi özel mesaj araciligi ile halledin, Kronos ve Qnd. Konu akisini daha fazla bozmayin.
@kronos

küçük beyinli küçük yaşıtlı arkadaşlar diyorsun güzel arkadaşım konuyla ilgim yok yaşımda 23 ama birşeyi merak ettim adını hatırlayamadığım bir serverın vardı 7 8 sene önce ırk sistemi fln o zaman kaç yaşındaydın merak ettimde.
Hayırlı satışlar :)
Neran :
tukrok:

Her sey icin kanit sorulsa, bu forumlar epey sessiz olurdu. Konusma ve düsünce özgürlügü var. Hakaret icermedigi ve yasalara aykiri olmadigi sürece, herkes diledigini söyleyebilir. Her yerde oldugu gibi burada da cok sey söyleniyor, kimisi söylenti, kimisi yalan, kimisi gercek.

Sorunlarinizi özel mesaj araciligi ile halledin, Kronos ve Qnd. Konu akisini daha fazla bozmayin.

Akışını bozma gibi bi düşüncem veyatta niyetim yoktur, sadece xxx sunucuyu temiz göstermeleri ve gerçek bi sunucuymuş gibi düşündürmeleri, canımı sıkan olay, başkada bişey değil, kanıt sununca zaten her türlü her platforum'da sildiriyor, o yüzden herhangi bi platforum sahibi ile konuşup silmeyeceğini bilirsem, o zaman tamamen her açıklığı ve her görüntüsü ile xxx sunucuyu, tamamen kirli çamaşırlarını ortaya dökerim ve bu bilgileri bilmek isteyen arkadaşlarda özel mesaj yolu ile bana ulaşabilir.
Ulan 18 yaşında veletsin senlemi tartışıcam hırto, konuşturma beni, yaşça küçükmüşüm.
Millete connector yapıyorum diye, "andorianın connectoru ben yaptım" falan diyormuşsun, ne adını bilirim ne sanını arkadaş. Bi tarafından atıp tutma. ss miş, istediğin sunucuyla ilgili ss yaratırım, istediğin herşeyle ilgili ss yaratırım hırto.

Sen orta okulda, kafe parası için annenin cüzdanını karıştırdığında ben burdaydım.

https://www.ultima-strike.com/forum/ultima-online/rezalet-q45295 - yapmadım dediğin şey lol.

Yaşından utanan adamla ne muhattap oluyorsam, buda son mesajımdır seninle veya yapacağın/yaptıracagın fake sslerle uğraşacak taakatimiz yok velet.

@Neran,

Moderasyonun nasıl tepki koymasını beklediğimizi, görüyorsun mesajlarda? Adam connector satış için reklamını yapıyor, bunun gibi 1992 doğumlu bebeler 28 yaşındayım yazıp, milleti dolandırmaya çalışıyor, fake ssler yaratıp ortalığı karıştırıyor. Ses kaydıymış lol.

Konuşma özgürlüğü konusunda haklısın, ancak o özgürlük benim sunucum veya kişisel davranıslarım hakkındaysa, o konuya ben izin vermiyorsam ben tartışılamam. Bu benim en doğal hakkım. Kaldıki konunun bizle alakası yok, adam nerden alıyor nerelere getiriyor konuyu. Moderasyonun tepki koymasıda böyle zibidilerin mesajlarının silinmesinden ziyade forumdan def edilmesi olmalı.

Konunun bu adamın attığı mesajlarla ne ilgisi var Allah aşkına, forumda lise üniformasını çıkarıp, kendinden 6-7 yaş büyük insanlara gider yapan insanları barındırıyorsunuz, neden girelim buralara?

Konuyla alakasız mesaj atanı direk uzaklastıracaksınki, gene gelecek adamlar, fake nick acıp bişey yapıp lakin bi süre sonra azalacak. Senelerdir tek tük girerim böyle platformlara, gördüğüm 3-5 tane yaşı ufak çocuk heryerde herkese gider yapıyor.

Ne adları belli ne sanları.

Bir arkadaş sormuş şimdi geri yapıp bakamıyorum nickine, unlive den bahsediyorsun, 2002 senesinde açtım, orta dünya haritalı olmak üzere, 14 yaşındaydım lakin gelipte kimseye 1 kere gider yapmışlığımız yoktu, hepimiz ufaktık platformda, giderleşmeler olurdu büyüklerimiz gelince susardık ne forumlardan uyarı alırdık paticikde ne başka bişey. Sonucunda %90'ımız üniversitede Bilgisayar ile ilgili bölüm okudu bende dahil. Burda alakasız herşey, adam connector satıyor, onu geliştirici, yapıcı düşünceler yerine kendini 28 yaşında gösteren 1992'li liseli bebeleri izliyoruz burda. Gerçek hayatta olsa kafasına vurup sus lan diyebilceğin insanların klavyeden bu şekilde konuşmaları insanların hoşuna gitmiyor anlatmak istediğim şey bu. Burayı yakıp yıkmıyorum, eleştiri yapıyorum, gece gece adamın asabını bozan bunun gibi bissürü ufacık velet var. Bunların uzaklaştırılması gerek platformlardan. Bu herifler ne bilgi verebilirki, sadece alırlar hazır pack bulup sunucu acmaktan öteye gidemezler. Ama bu herifler yüzünden 2385923 milyon tane insan takılmıyor en basitinden böyle platformlara.

Neyse, 2 gün yardım edelim insanlara dedik gene 15 lik veletlerin ağzındayız. dahada yokum sağlıcakla.
ya zaten connector yapan kişiler belli bir bildikleri varki ben 200 küsür veriyorum başkalarıda en azından 100 lira veriyor öyle degil mi adam orda 5 dakikada ayarlıyor olabilir hatta bırakın sadece içine serverin ismini koyuyor bile olabilir o adam zamanında bu connector u yazdıysa zaten istedigi parayı hak ediyordur eger hak etmiyeceği kadar yüksek istiyorsa zaten kimse satın almaz satan kişide zamanla düşürür ve hak ettigi fiyattan gider yine connector...
WildGenie ile iş yaptım şu zamana kadar connector konusunda soranlara kesinlikle tavsiye ederim gerek Zeki Abi nin anlayışı gerek connector un güzelliği harika
onun yanı sıra diger bilinen connectorlerinde cok iyi oldugunu duymuştum mesela tcpip isimli arkadasında cok saglam connector yaptıgını duymuştum yani sonucta bu kişiler verdikleri hizmetler ile tanınıyor kimse onları kolay kolay karalayamaz (reklam yasaksa eger uyarı gönderin düzenlerim mesaj ı)

@kronos takma ya konusur konuşur susar nasılsa :) onun yalan söyledigini ispatladıgın saniyede zaten diger forumlarıda ilgi görmez arkadaşın :)
Kronos : Ulan 18 yaşında veletsin senlemi tartışıcam hırto, konuşturma beni, yaşça küçükmüşüm.
Millete connector yapıyorum diye, "andorianın connectoru ben yaptım" falan diyormuşsun, ne adını bilirim ne sanını arkadaş. Bi tarafından atıp tutma. ss miş, istediğin sunucuyla ilgili ss yaratırım, istediğin herşeyle ilgili ss yaratırım hırto.

Sen orta okulda, kafe parası için annenin cüzdanını karıştırdığında ben burdaydım.

https://www.ultima-strike.com/forum/ultima-online/rezalet-q45295 - yapmadım dediğin şey lol.

Yaşından utanan adamla ne muhattap oluyorsam, buda son mesajımdır seninle veya yapacağın/yaptıracagın fake sslerle uğraşacak taakatimiz yok velet.

@Neran,

Moderasyonun nasıl tepki koymasını beklediğimizi, görüyorsun mesajlarda? Adam connector satış için reklamını yapıyor, bunun gibi 1992 doğumlu bebeler 28 yaşındayım yazıp, milleti dolandırmaya çalışıyor, fake ssler yaratıp ortalığı karıştırıyor. Ses kaydıymış lol.

Konuşma özgürlüğü konusunda haklısın, ancak o özgürlük benim sunucum veya kişisel davranıslarım hakkındaysa, o konuya ben izin vermiyorsam ben tartışılamam. Bu benim en doğal hakkım. Kaldıki konunun bizle alakası yok, adam nerden alıyor nerelere getiriyor konuyu. Moderasyonun tepki koymasıda böyle zibidilerin mesajlarının silinmesinden ziyade forumdan def edilmesi olmalı.

Konunun bu adamın attığı mesajlarla ne ilgisi var Allah aşkına, forumda lise üniformasını çıkarıp, kendinden 6-7 yaş büyük insanlara gider yapan insanları barındırıyorsunuz, neden girelim buralara?

Konuyla alakasız mesaj atanı direk uzaklastıracaksınki, gene gelecek adamlar, fake nick acıp bişey yapıp lakin bi süre sonra azalacak. Senelerdir tek tük girerim böyle platformlara, gördüğüm 3-5 tane yaşı ufak çocuk heryerde herkese gider yapıyor.
Ne adları belli ne sanları.

Bir arkadaş sormuş şimdi geri yapıp bakamıyorum nickine, unlive den bahsediyorsun, 2002 senesinde açtım, orta dünya haritalı olmak üzere, 14 yaşındaydım lakin gelipte kimseye 1 kere gider yapmışlığımız yoktu, hepimiz ufaktık platformda, giderleşmeler olurdu büyüklerimiz gelince susardık ne forumlardan uyarı alırdık paticikde ne başka bişey. Sonucunda %90'ımız üniversitede Bilgisayar ile ilgili bölüm okudu bende dahil. Burda alakasız herşey, adam connector satıyor, onu geliştirici, yapıcı düşünceler yerine kendini 28 yaşında gösteren 1992'li liseli bebeleri izliyoruz burda. Gerçek hayatta olsa kafasına vurup sus lan diyebilceğin insanların klavyeden bu şekilde konuşmaları insanların hoşuna gitmiyor anlatmak istediğim şey bu. Burayı yakıp yıkmıyorum, eleştiri yapıyorum, gece gece adamın asabını bozan bunun gibi bissürü ufacık velet var. Bunların uzaklaştırılması gerek platformlardan. Bu herifler ne bilgi verebilirki, sadece alırlar hazır pack bulup sunucu acmaktan öteye gidemezler. Ama bu herifler yüzünden 2385923 milyon tane insan takılmıyor en basitinden böyle platformlara.

Neyse, 2 gün yardım edelim insanlara dedik gene 15 lik veletlerin ağzındayız. dahada yokum sağlıcakla.

1.si orda geçen olay sadece karalamadır ben orda gerekli referans'ı vermişim, haa bu arada 92'li diyorsun beni çoğu kişi real'den tanıyor tanıyan arkadaşlar mesaj atıcaktır, ve fake resimler :D sen bana alp buraya koy sıldırmıcem de SES KAYIT'INA MSN'E LOGLARINA OYUNDAKI FOTORAFLARA SKYP'E LOGLARINA KADAR HEPSINI KOYAYIM ? neden bana koy demiyorsun ? hep boş laflarla konuşuyorsun çünkü sen bu kadarsın, senin ve sunucunun burdaki insaların %90'ı biliyor Alp bırak bu işleri acıyorum sana yazık ... Son bişey daha bana yazdığın bir tane fazla değil bir tane sistemi gösterirmisin ?

@PeterJoseph
yalakalığınımı yapıyorsun ?

Bu konu Qnd tarafından düzenlendi(2010-07-30 06:46, 13 yıl önce)

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.