arkadaşlar öncelikle iyi geceler bi sorum var

5x 6x clientlerde 56b sürümlü spheremde deathshroud ve herhangi bir silah giyildiğinde silahı pepedrolde gösteriyor ama normal ekranda göstermiyor ama 2x clientlerde gösteriyor sorun ne olablir
Hım. Ultima Online Sürümü nedir acaba?
Ya patchleriniz Eksiktir Yada ML Sürümü Kullanmıyorsunuz ..
UO Sürümü Mondains Leagcy resdispid fln olabilirmi.
203 ile sorun yok
4x
5x
6x
hepsi sorunlu
Binim Bildiğim zaten 56b de 2.0.3 Kullanuılır ve olur Diğerlerinde Problem yaşaman Ya Spherenden ykaynaklanıyor yada patchlerinden.
patchleri uonun orjinal patch aracından yapıyoruz değilmi ? kontrol edip hepsini patch yapaym bakalım olacakmı.

edit:
olmuyor 47ye kadar patchledim yine aynı

sphere 56b
uo-ver: uo ml patch47
client 5x

3ü ile birlikte deathshroud(magerobe) ile silah takıldığında sadece mage robe gözüküyor silah gözükmüyor ama karakterin animleri silah var gibi çalışıyor. yardım..

Bu konu Python tarafından düzenlendi(2010-01-29 14:19, 14 yıl önce)
bence bence :D client'le ilgili bir problem :P veya gump'ları eksik verdata'nın
Patch Derken Zaten Onu kastemiştim
Gumpart.mul,gumpart.idx ve tiledata.mul dosyaların değiştirilmişdir. Bundan dolayı problem yaşayabilirsin. Anim.mul dada değişiklik olmuş olabilir. UO yu silip tekrar yüklemeyi denedin mi?
eğer baska bi server yukluyse arada sirada ondanda kaynaklaniyor olabilir ben silip tekrar yükledigimde hic bir sorun yaşamadim bendede vardi dedigin uo sil tekrar yükle %90 düzelir.
Master
59.2997
Aslında o bir problem değil, hardcoded olarak yapılan bir ayarlama. Düzgün görünmesini istiyorsan scriptindeki id bölümüne deathshroud id'si yerine 02683 yazarak denemelisin.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.