Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
Selam arkadaşlar.

Ben sphere 56b indirdim fakat. Client 2.0.3'ü ile bağlnamıyorum. Bilen var mı acaba ? :(
Bağlanmanız gerekiyor ne gibi bir hata alıyorsunuz?
1: login.cfg e ip i doğru yaz yazdım dıyorsan en sonuna ,2593 yazdınmı yazmadıysan yaz
2: sphere.ini den client versiyonun 203 yap genellıkle bi işe yaramaz ama yap
3: çok saçma bir olay hayatta olmaması gerek :)
ilk once UOKLÖSORUNDE lOGİN.CFG dİE Bİ DOSYA VAR ORDA İPYİ 127.0.0.1 YAP SONRA KAYDET CIK
SPHEREYİ CALISTIR GİRMESSE GEL BİDAHA SÖLE
Sphere.ini dosyasında en altta:

[SERVERS]
MyShard
127.0.0.1
2593

//External
//my.ip.goes.here
//2593

Bu bölümü aynen bu şekilde yap daha sonra login.cfg'yi aç ve orda 127.0.0.1,2593 yap ip adresini daha sonra client 2.0.3' ü aç ve girmeye çalış.
indirdiğin 56b de sphere.ini var onun içinde yukarıdaki arkın dediği gibi bi yer olucak ona dokunma orası ayarlıdır senin yapacağın iş sadece git ultima klasörünün içinde login.cfg adlı bi dosya olucak onun içindeki herşeyi sil var oraya Loginserver=127.0.0.1,2593 yaz ve bir daha bağlanmayı dene kolay gele :D
Ali3n : Sphere.ini dosyasında en altta:

[SERVERS]
MyShard
127.0.0.1
2593

//External
//my.ip.goes.here
//2593

Bu bölümü aynen bu şekilde yap daha sonra login.cfg'yi aç ve orda 127.0.0.1,2593 yap ip adresini daha sonra client 2.0.3' ü aç ve girmeye çalış.

Bunu Yazdiginda Sorun Cikmayacaktir Vede Ultima Online Nin İçinde Login.cfg Var Ordaki Tum Loginleri Sil Sunu Yaz

LoginServer=127.0.0.1,2593
iLk önce uo ml nin icinde login.cfg bul sonra icine gir ve not defteri ile birlikte ac 127.0.0.1,2593 ama hepsini sil bunu yaz sonra kaydet sonra sphere 56b herneyse ac client 2.0.3 gir olucaktır account acma icin de ( spherenin yazma yerine ) [[ account (kullanıcı adını yaz ) plevel 7 yaz enter yap sonra accont acılır !!

Yardımcı oLabildiysem ne mutlu.. !
port kısmını 80 yap bide istersen ancak eger sphere çalışmassa bu dediğim çözüm olmaz ilk önce sphere nin çalışması gerek çalışmassa zaten -9 lu bir hata verecektir
beyler ben bı servera gııcem logın.cfg nın ıcıne lLoginServer=178.162.240.51,22 yazıyorum clıent 203 u acıyorum fakat baglanmıyor server acık emınım ?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.