Ya Spherey kapatıp ACıorum Yada Normal Bİ sürede Oyuna Girmeye calıstıkım Acc Kullanılıyor Diyor Bu ndn Olabilir Eventte Vermedim yane Playere 3 event Verdim bunlarda
event fix
src.event e_bleed
src.event e_paradarbe

Staffalara sadece e_+gmfix e_+fix Bunlarla İlgisi Olcanı sanmıorum ama hane sorun Buradanmıdır die sordum Arkadaşlarım Simdiden Tşkkür Ediorum
Sen Accountunu Olusturduktan Sonra Save Alıyormusun ? Save Almıyorsan Gir Accountunu Ac Save Al Bakalım Daha Diyicekmi Olusturduktan Sonra Save aLıp Kapat Aç.
arkadaşım ben charı acalı 100 yıl oldu acc m var Son zamanlarda bişi oldu böle sphere.inide bi kac ufak deişiklik yaptım ondan sonra böle oldu Dier PC lerde öle sorun olmuor sadece sphereyi actıkım pc de oluor Bide PLAYER CHAR OLMUOR baslıknn altına bakarsan cok gzl olcak yahuuu:p
Merhaba şimdi biz senin kodlamalarini bilemediğimizden anca tahmin yürütebiliriz..
Agent Restock programini indirip scriptlerinde " on=@logout " diye arat bakalim..
Oda olmadi sphere.ini dosyasini degistir yaptigin değişiklikleri yenisinde denemelisin..
Agent Restock Adlı Progrmı Arama Motolarına Yazdım ama ckmadı İndirebilecekim Bİr Link verirsen gzl olur bide... Spheretables.scp de Staffların on=@logout Un altında f_xxx_logout yazıordu error veriro die sildim orayı ama böle oldu Bide playerlerdede f_player_logout diordu onlarıda sildim eror verior die :S:S: Ondansada ne yazcamı sölermisinz :con

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.