arkadaşlar elinde alternatif acc system olan varsa bi şekilde yollayabilirmi ?

msn adresim [email protected] şimdiden çok çok teşekkür ederim

ayrıca piyasadaki bilindik sistemlerden farklı bi sistem önerisi olan varsada olur

Bu konu Lucretius tarafından düzenlendi(2008-07-21 19:35, 15 yıl önce)
yazını düzenledim. başlıklarda sunucu ismi vermek kurallara aykırıdır. bunun dışında piyasadaki account sistemleri gayet iyi çalışıyorlar niye yeni arayış içindesin?
kendimi account sistemleri konusunda geliştirmek istiyorum ve değişik sistemleri inceleme fırsatı bulmak için ayrıca coder vs gibi danduruk şeylerden hepimiz sıkılmadık mı ben hepsini harmanlayıp çok daha iyisini yapmak istiyorum ayrıca sunuc ismi getirmedim ki account sisteminin adı manas acc sistem bunu belirtmek zorundaydım çünki incelemk istediğim oydu ayrıca varsa extrem başka önerisi hepsine açığım gelişim adına
2 tane güzel Account Sistemi söyleyebilirim?

Tcpip Account Sistemi ve Lai Account Sistemi
laiyi biliyorum ama tcpipide inceliyeyim teşekkürler narsia
Tcpip Account Sistemi, şu aralar çoğunlukla sunucuların kullandığı forum ile oyun accountunun bir olduğu account sistemidir.Eğer azcık yardım olabildiysem ne mutlu bana :)
tabi ki oldunuz çok teşekkür ederim :) bu iş üstüne baya dönelmiş durumdayım hepsini harmanlayıp çok daha iyi birşey çıkarmaya çalışıcam tabi başarabildiğim kadarı ile bunada bi göz atayım aslında forum ve oyun accountunun aynı oluşuna hep karşı çıkmışımdır ama faydalanabileceğim ve geliştirebileceğim bir yönünü arıyacağım

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.