Verdata Dosyasi yok Yollayabilicek centılmen arkadasımız var mı acaba?
[email protected]
aykut burda msn adresi verme lütfen
tamam :)
Guzel Paylasim Eyw .. Dostum
VAlla cok guzel paylasım ama 2 saatır ugrasıyorum yapamadım :( yardım edende yok :(
sorununu buraya yazarsan bi tek ben deil bilenlerde yardım eder
yani tamam resmı yaptım fakat dosyaları cıkart dedıgımde dosyalar cıktı o gumpclot boyle bısey var onu D:/ultima online 2d/ultima online 2d diye yaptım sonra uo nun ıcıne attım sonra gum editor den clıentı resmını belırledım sonra huex edıtor u actım orda clıent 300a yı sectım acıldı sonra hues.mul fonts.mul u felan hepsını attım ondan sonrasını yapamadım kafam ıyıce allak bullak oldu..
sonra sinirlendim sildim benım yapabılecegım ıs degıl insaflı kımse cıkmaz sanırım burda uzman bırı yapsa dıyecem ama kımse cıkmaz :(
Yavaş yavaş teker teker yaparsan becerirsin,kendine güven.Kimsenin zekası bir diğerinkinden üstün değil

D:/ultima online 2d/ultima online 2d bunu yaptın peki yanına

D:/ultima online 2d/ultima online 2d\gumloc.cfg vs yazdınmı ? kullandığın dosyaları ???

Bu konu GodFather tarafından düzenlendi(2007-05-12 00:42, 16 yıl önce)
hayir yazmadım..
Gump'u Açarken Load Dediğimizde GUMPART.MUL not found diye hata veriyor?Uonun içinde Var.Gumpart.mul??
Silindi
Banned
0
gumploc.cfg'yi kendine göre ayarladin mi ?
Evt.
Silindi
Banned
0
yazar misin bir bakalim
Gumpart.mul u açmayı dene erişim engellendi diyebilir fazla kurcaladıysan uo nun içini
Beyler Kusura bakmayın Client Yapmya Dalmışım.Tmm Oraları Hallettimde Bu Hex.Editorde yaptıgım işlemleri kaydediyorum.Client300a.Bak die birşey geldi ve client Açılmıyor??

https://img510.imageshack.us/img510/1193/offffffwz9.png

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.