Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

program hatali yeni bi program indir. bazı programlarda yapıyor onu..
Novice
0.1
Buna Benzer Bir Paylaşım sitede Zaten Mevcuttu
çok aradım ama bulamadım elinde paradise gump patcher programının linki olan varmı ?
arkadaslar biri verdata.mul dosyasını upload edebilirmi ml oldugu icin bu dosya yoktya bizde...
yokmu paradise gump patcher i nerden indirebileceğimi bilen birisi ????
pharanoyak : patch to verdata ya tıklayınca program kendiliğinden kapanıyor neden olduğu hakkında bir fikri olan varmı ?
verdata dosyanın boyutları çok büyüktür onun için makinan kaldırmıyordur
ya beyler bu gump ediot indiğinde sadeve gumpedit.htm iniyor açıncada bir upload sitesi gelior karşıma gump ediyorle bi alakası yok yardım edermisiniz ? :S
Ya 509 Clientini editlemiyor bu 509 u nasıl editlicez 509 verdatasızda açılıyor farklı bir yolu var sanırım?
sanki bu resimleri biyerden hatırlıyorum :)
Nemesis[Berk] : sanki bu resimleri biyerden hatırlıyorum :)
ne demek istediğini tam olarak anladım ama aynı zamanda 509 clienti hex work shopla olmuyor galiba onu bende denedim.kodları diğerlerinden farklı onların gumpeditorü indirdiğimiz sitede tekrar denedim gayet düzgün çalışıyor.genelde programların hepsinin olduğu site isteyen arkadaşalar içinde www.ultima.cz yi önerebilirim
Setup yapilirken clientin direk uo klasörüne atilmasini nasil saglariz ?
Silindi
Expert
14.3
Bende Aynı soruyu sormak istiyrum setuu yaptm dosyayi direk uoya atacak onu isyiorum nasıl yapacaz yardım ederseniz sevinirim. simdiden Teşekkurler
mesela benım uo d:\games\ klasörünün içinde diyelim bu dosyayı ultima online 2d diye setupluyoruz.Sonra işde oluyo setup u açınca d:\games\ultima online 2d klasörüne atıyo !
eline koluna sağlık kardeş gayt güzel anlatmışssın ama ben salak beceremedim işte :)
Bana Client Konusunda Yardımcı oLurmusnuz...

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.